9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Лютого, 2023

«Держгідрографія» придбала вітчизняні безпілотники для підтримання безпеки річкового руху (фото)

«Держгідрографія», за підтримки Морської адміністрації, нещодавно придбала два безпілотні авіаційні комплекси, які підвищать оперативність та ефективність виконання завдань.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Безпілотники допоможуть оперативніше здійснювати картографування та моніторинг, підтримувати на сучасному рівні бази даних картографічної та топографічної інформації. Це дозволить «Укрморкартографії» підтримувати в актуальному стані навігаційні карти, швидко і з максимальною точністю вносити необхідні зміни.

blank
Безпілотний авіаційний комплекс FLIRT від компанії ABRIS Design Group

«Використання безпілотників у роботі установи – це запит часу, що наближає нас до рівня іноземних колег. Крім того, «Держгідрографія» використовуватиме їх для відновлення судноплавства на річках України. Адже відповідно до розпорядження Президента Володимира Зеленського Закон про внутрішні водні шляхи України має бути прийнятий до 1 листопада 2019 року. Тож безпілотники суттєво полегшать виконання Держгідрографією покладених на неї завдань». – розповів начальник установи Олександр Щипцов.

Варто додати, що безпілотні авіаційні комплекси FLIRT, що придбала «Держгідрографія», розроблені вітчизняною приватною компанією ABRIS Design Group. Вони призначені для вирішення широкого спектра завдань, що вимагають тривалого маршрутного польоту на висоті 75 – 2000 м. Весь політ виконується в повному автоматичному режимі за заздалегідь заданим маршрутом.

blank

Старт безпілотника здійснюється за допомогою катапультної системи. Посадка – за допомогою парашутної системи або за принципом посадки літака. Також БПЛА мають потужну фотокамеру та 2-частотний GNSS L1/L2 прилад, що дозволить створювати високоточні ортофотоплани місцевості.

blank

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають