9.5 C
Alba Iulia
Субота, 30 Вересня, 2023

Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс знайшов нових партнерів для обслуговування літаків

Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс знайшов нового партнера у вигляді казахстанської авіакомпанія “Jupiter Jet”, що вперше ремонтує власний Ан-12 у Білій Церкві

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на сторінку Білоцерківського вантажного авіаційного комплексу у Facebook.

Днями на аеродромі “Біла Церква” приземлився транспортний літак Ан-12 авіакомпанії “Jupiter Jet” (Республіка Казахстан). Дана авіакомпанія вперше уклала договір з підприємством по ремонту повітряних суден ТОВ “Авіазар”, що знаходиться на території КП “БВАК”, на проведення технічного обслуговування та виконання певних регламентних робіт на літаку.

Маршрут Ан-12 пролягав над повітряним простором Казахстану через Туреччину, де була здійснена посадка на дозаправлення літака, а потім увійшовши в акваторію Чорного моря, він попрямував до аеропорту в Вінниці. Тож після проходження необхідних митних процедур повітряне судно “Jupiter Jet” внутрішнім рейсом перелетіло до Білої Церкви.

“Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс” забезпечив аеродромне польотно-інформаційне обслуговування літака та супроводження аварійно-рятувальних служб під час посадки.

За своє довге життя в небі транспортний #літак #Аn12 авіакомпанії “#JupiterJet” облетів практично увесь світ і перевіз сотні тисяч тонн вантажів. У руках справжніх білоцерківських авіамайстрів повітряне судно незабаром знову стане на крило, вирушивши мандрувати по всій земній кулі.

 

 

Останні новини:

Зараз читають