9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

Авіазавод “Антонов” набирає нових спеціалістів

 • Станом на сьогодні, ДП “Антонов” потрібні працівники, тут налічується 97 актуальних вакансій — серед них інженер-конструктор, інженер-технолог, прибиральник службових приміщень, енергетик, слюсар-ремонтник та інші.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

  Про це повідомили директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич і віце-президент з виробництва державного підприємства “Антонов” Віталій Читак в ході зустрічі з журналістами на території ДП “Антонов”.

  Представники ЗМІ мали можливість відвідати складальний цех найбільшого у світі серійного транспортного літака АН-124 “Руслан”, лабораторію випробувань на міцність, побачити тренажер-капсулу, фюзеляж другого екземпляра літака Ан-225 “Мрія-2” та інші.

  Також представникам ЗМІ розповіли про історію та діяльність підприємства, а також про потрібні професії на підприємстві.

  “На підприємстві працюють представники понад 200 професій та спеціальностей, повний штат конструкторів і вчених, що діють в 35 наукових напрямках, в тому числі таких рідкісних, як аеродинаміка і міцність літальних апаратів, механіка, гідравліка, теплотехніка, авіоніка, матеріалознавство”, – повідомив віце-президент з виробництва Читак.

  Зі свого боку директор Київського міського центру зайнятості Білич зазначив, що службою зайнятості здійснюється постійна робота з вивчення кадрових потреб роботодавців, в тому числі, і в такій інноваційній галузі, як авіабудування, і надається допомога в укомплектуванні підприємств цієї сфери кваліфікованим персоналом.

  На сьогодні “ДП “Антонов” має потребу в працівниках різних професій. Сьогодні на підприємстві нестача працівників робітничих та інженерно-технічних спеціальностей, а саме: електромонтер; електромонтер охоронно-пожежної сигналізації; Клеєвар; клеїльник гумових, полімерних деталей та виробів; комірник; майстер; майстер по ремонту обладнання; модельник аерогідродинамічних моделей з неметаллів; наладчик контрольно-вимірювальних приладів і автоматики, а також інші”, – зазначив Білич.

  Директор КМЦЗ вважає, що підвищення в суспільстві престижу робітничих професій є найважливішим завданням для роботодавців та служби зайнятості, і це цілком реальна перспектива в умовах їх тісної співпраці.

  “З цією метою фахівці Київського міського центру зайнятості систематично проводять підбір працівників шляхом проведення ярмарків вакансій, Дня відкритих дверей на підприємствах та інших інформаційних заходів”, – розповів Білич.

  У лютому цього року Кабмін затвердив фінансовий план ДП “Антонов” на 2019 рік. Згідно з документом в поточному році ДП “Антонов” планує отримати близько 6,1 млрд грн чистого доходу від реалізації продукції, з яких 5,9 млрд грн — на зовнішніх ринках і 200 млн грн — в Україні. Також планується у 2019 році продовжити реалізацію програми імпортозаміщення (заміни російських комплектуючих на українські аналоги та комплектуючі з Канади, Китаю і США) і відновити серію випуску літаків Ан-148, АН-158, АН-178.

  Крім цього, фінплан ДП “Антонов” передбачає збільшення чистого доходу від реалізації продукції на 21% в порівнянні з 2018 роком. Підприємство також планує у 2019 році підвищити зарплати на підприємстві. Середня зарплата збільшиться до 15,7 тис. грн, тобто на 57% в порівнянні з 2018 роком


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги дороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять"...

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Морська охорона ремонтує черговий сторожовий катер «Гриф» на Азовському морі

  Маріупольський загін Морської охорони Державної прикордонної служби України оголосив про закупівлю послуг з ремонту катера «Гриф».Передає Національний Промисловий Портал з...

  Збройні сили України замовили близько десятка модернізованих БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу

  Збройні сили України замовили близько десятка спеціалізованих бронетягачів БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу. Про плани з цьогорічного виконання замовлень Міноборони кореспондентам АрміяInform...

  Харків домовляється про виробництво турецьких автобусів Karsan

  У Харкові було підписано Меморандум про наміри співробітництва між Харківською міською радою та турецькою компанією з виробництва автобусів Karsan.

  Зараз читають

  Український ракетний комплекс «Вільха» отримав експортні контракти

  Укладено перші експортні контракти на постачання модернізованої реактивної системи залпового вогню «Вільха-М».Передає Національний Промисловий...

  Підрозділи берегової оборони на Азовському узбережжі отримали комплекти ракетних систем здатних знищувати цілі на воді

  Підрозділи берегової оборони на Азовському узбережжі та Маріуполі отримали 12 комплектів сучасних ракетних систем здатних знищувати цілі...

  У Запоріжжі виготовляють ходову частину крану “Голіаф” для французької верфі (фото)

  ПрАТ "Запоріжкран" показав, як йдуть роботи з будівництва ходової частини для козлового крана "Голіаф", який буде працювати...

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий...