9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Вересня, 2021

Авіазавод “Антонов” набирає нових спеціалістів

 • Станом на сьогодні, ДП “Антонов” потрібні працівники, тут налічується 97 актуальних вакансій — серед них інженер-конструктор, інженер-технолог, прибиральник службових приміщень, енергетик, слюсар-ремонтник та інші.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

  Про це повідомили директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич і віце-президент з виробництва державного підприємства “Антонов” Віталій Читак в ході зустрічі з журналістами на території ДП “Антонов”.

  Представники ЗМІ мали можливість відвідати складальний цех найбільшого у світі серійного транспортного літака АН-124 “Руслан”, лабораторію випробувань на міцність, побачити тренажер-капсулу, фюзеляж другого екземпляра літака Ан-225 “Мрія-2” та інші.

  Також представникам ЗМІ розповіли про історію та діяльність підприємства, а також про потрібні професії на підприємстві.

  “На підприємстві працюють представники понад 200 професій та спеціальностей, повний штат конструкторів і вчених, що діють в 35 наукових напрямках, в тому числі таких рідкісних, як аеродинаміка і міцність літальних апаратів, механіка, гідравліка, теплотехніка, авіоніка, матеріалознавство”, – повідомив віце-президент з виробництва Читак.

  Зі свого боку директор Київського міського центру зайнятості Білич зазначив, що службою зайнятості здійснюється постійна робота з вивчення кадрових потреб роботодавців, в тому числі, і в такій інноваційній галузі, як авіабудування, і надається допомога в укомплектуванні підприємств цієї сфери кваліфікованим персоналом.

  На сьогодні “ДП “Антонов” має потребу в працівниках різних професій. Сьогодні на підприємстві нестача працівників робітничих та інженерно-технічних спеціальностей, а саме: електромонтер; електромонтер охоронно-пожежної сигналізації; Клеєвар; клеїльник гумових, полімерних деталей та виробів; комірник; майстер; майстер по ремонту обладнання; модельник аерогідродинамічних моделей з неметаллів; наладчик контрольно-вимірювальних приладів і автоматики, а також інші”, – зазначив Білич.

  Директор КМЦЗ вважає, що підвищення в суспільстві престижу робітничих професій є найважливішим завданням для роботодавців та служби зайнятості, і це цілком реальна перспектива в умовах їх тісної співпраці.

  “З цією метою фахівці Київського міського центру зайнятості систематично проводять підбір працівників шляхом проведення ярмарків вакансій, Дня відкритих дверей на підприємствах та інших інформаційних заходів”, – розповів Білич.

  У лютому цього року Кабмін затвердив фінансовий план ДП “Антонов” на 2019 рік. Згідно з документом в поточному році ДП “Антонов” планує отримати близько 6,1 млрд грн чистого доходу від реалізації продукції, з яких 5,9 млрд грн — на зовнішніх ринках і 200 млн грн — в Україні. Також планується у 2019 році продовжити реалізацію програми імпортозаміщення (заміни російських комплектуючих на українські аналоги та комплектуючі з Канади, Китаю і США) і відновити серію випуску літаків Ан-148, АН-158, АН-178.

  Крім цього, фінплан ДП “Антонов” передбачає збільшення чистого доходу від реалізації продукції на 21% в порівнянні з 2018 роком. Підприємство також планує у 2019 році підвищити зарплати на підприємстві. Середня зарплата збільшиться до 15,7 тис. грн, тобто на 57% в порівнянні з 2018 роком


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Бразилія та Україна посилюватимуть співпрацю у виробництві сільськогосподарської техніки

  Бразильський бізнес бачить великі перспективи кооперації в можливостях, які відкриває Угода про асоціацію України з Європейського Союзу.Передає...

  У селищі Дніпровське відкрили реконструйований стадіон

  У селищі Дніпровське Кам'янського району на Дніпропетровщині відбулося відкриття оновленого стадіону. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

  Міноборони затвердило будівництво нових сховищ боєприпасів у Делятині

  В Івано-Франківській області планується побудувати нові сховища для ракет та боєприпасів на замовлення Міністерства оборони України.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Німецька компанія Bosch хоче побудувати в Україні завод електроінструментів

  Німецький виробник електроніки Bosch планує запустити в Україні виробництво електроінструменту. Зараз в компанії досліджують ринок, аналізують ринки збуту і кваліфікацію робочої сили.

  ДАХК “Артем” готує випробування дрона-камікадзе “Мисливець”

  Державна акціонерна холдингова компанія "Артем" завершує етап розробки комплексу дистанційно-керованих літальних апаратів "Мисливець". На черзі – перехід до льотних випробувань дослідного зразка...

  Міноборони готує додаткове замовлення на три літаки Ан-178 до кінця року

  Міністерство оборони України вже в цьому році може додатково замовити ще три військово-транспортні літаки Ан-178.Про це повідомив в...

  Київське підприємство виготовило кранове обладнання для авіаційних ангарів ДСНС (відео)

  Київський завод підіймально-транспортного устаткування виготовив спеціальний підвісний кран для нових ангарів на аеродромі ДСНС України у місті Ніжин.

  Плавучий кран “Захарій” пройшов ремонт у Херсоні

  Плавучий кран Lifting Chart LK-800 (відомий також як "Захарій"), який є найбільшим в Європі плавкраном в класі компактних річкових кранів з низькою...

  Зараз читають

  Плавучий кран “Захарій” пройшов ремонт у Херсоні

  Плавучий кран Lifting Chart LK-800 (відомий також як "Захарій"), який є найбільшим в Європі плавкраном в класі...

  Україна облаштовує державний кордон з Росією на Сумщині (відео)

  На Сумщині триває активне інженерне облаштування державного кордону з Російською Федерацією.Передає Національний Промисловий Портал з...

  ВМС України оголосили тендер на реконструкцію будівлі під штаб за майже 75 мільйонів гривень

  Військово-морські сили України планують провести реконструкцію будівлі навчального корпусу в Одесі під штаб.Відтак...

  ДАХК “Артем” готує випробування дрона-камікадзе “Мисливець”

  Державна акціонерна холдингова компанія "Артем" завершує етап розробки комплексу дистанційно-керованих літальних апаратів "Мисливець". На черзі – перехід...