9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Січня, 2021

Авіаційний комплекс Білої Церкви налагоджує контакти з китайськими партнерами

 • Днями на запрошення директора КП БМР “Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс” Сергія Кандаурова підприємство відвідала делегація потенційних китайських інвесторів.

  У складі делегації – президент Китайської федерації асоціацій підприємств у Гонконгу, голова правління Китайської інвестиційної компанії Jianmli China Limited та представник Торгово-промислової палати провінції Хубей, колишній дипломат Посольства КНР в Україні Є Шен.

  Під час зустрічі з директором Авіакомплексу Сергієм Кандауровим китайським гостям було презентовано потенціал “БВАКу”, його структуру, потужності, вже реалізовані та поточні проекти співпраці з вітчизняними та іноземними партнерами. Наголошено на тому, що візит здійснено у сприятливий термін, коли у разі зацікавленості двох сторін можливо вийти на реальний проект інвестиційного співробітництва. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс.

  Сергій Кандауров зазначив, що попри труднощі розвитку “БВАКу”, його колектив працює стабільно, виконуючи зобов’язання як перед своїми партнерами, так і перед міською владою і бюджетом міста.

  Водночас було підкреслено, що Авіаційний комплекс потребує іноземних інвестицій для відродження його слави як високотехнологічного, сучасного підприємства, для чого умови інвестування постійно покращуються.

  Президент Китайської федерації асоціацій підприємств у Гонконгу відзначив надзвичайно вигідне економіко-географічне положення підприємства, його розташування поблизу основних залізничних та дорожніх артерій, ліній електромереж та газопостачання, логістичних вузлів, а також на безпосередню близькість до аграрного регіону Білоцерківського району.

  Жвавий інтерес китайської делегації викликала фактична дія на підприємстві сучасних правових норм підприємництва, а також наявність базових елементів промислово-логістичного парку на його території. Зацікавленість викликала й наявність вільних площ для створення нових підприємств, в т.ч. з іноземними інвестиціями.

  Китайська сторона висловила наміри у зручний час додатково обговорити можливість створення на території підприємства виробничих потужностей для глибокої переробки сої та випуску на її основі соєвої білкової речовини, яка має попит на світовому ринку.

  Не зважаючи на короткий термін перебування делегації на підприємстві та неможливість провести ретельні переговори, згаданий візит викликає сподівання на поглиблення співпраці з поважними китайськими інвесторами, на нові візити та зустрічі на благо білоцерківського підприємства та його колективу.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В рамках реалізації проєкту Kyiv City Express запустять комфортабельну електричку до Бучі

  Найближчим часом за напрямком Київ — Коцюбинське — Ірпінь — Буча, в рамках проєкту Kyiv City Express,...

  Завод “Маяк” почав процедуру поставлення на озброєння боєприпасу для ударних дронів

  Спеціалісти ПАТ "Завод "Маяк", що входить до складу ДК "Укроборонпром", спільно з колегами з ГС А2724 "Аеророзвідка" почали процедуру постановки на озброєння...

  Компанія «Талан» розробила нову модель зимових берців

  Нова модель зимових армійських черевиків після попередніх і військових випробувань буде запропонована Збройним Силам України на зміну нинішній зимової моделі.

  На реконструкцію аеропорту в Одесі виділили 703 мільйони гривень

  У 2021 році продовжиться реалізація проєкту з реконструкції аеродромного комплексу в Міжнародному аеропорту «Одеса».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  «Аеротехніка» розробила модернізацію зенітно-ракетного комплексу «Куб»

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» представила свою модернізацію ЗРК «Куб» («Квадрат») до версії 2K12M1-2Д «Квадрат-2Д».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Морський буксир “Корець” ВМС України переобладнають у патрульний корабель

  Військово-морські сили України перетворять морський буксир «Корець» (A830) проєкту 745 у патрульний корабель.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  28 зі 137 підприємств «Укроборонпрому» генерують 98% виручки

  28 підприємств Державного концерну «Укроборонпром» зі 137 генерують 98% всієї виручки.Про це в авторському блозі на «Економічній правді» написав нинішній...

  В Бахмутській лікарні навесні відкриють кисневу станцію

  В Бахмутській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, де лікують десятки хворих на COVID-19, вже навесні готуються відкрити кисневу станцію, на будівництво якої заклад...

  Зараз читають

  У будівництві аеропорту на Закарпатті визначили переможця передпроєктних робіт

  Переможцем тендеру з виконання передпроєктних робіт із будівництва аеропорту на Закарпатті став консорціум “Ленд Буд Проект ЮА”....

  Обсяг торгівлі між Україною та Китаєм зріс на 20% до рекордної позначки

  У 2020-му році Китай вже другий рік поспіль посів перше місце серед торгових партнерів України. Так, за...

  В Україні незабаром почнуться випробування вітчизняного кулемета калібру 12,7 мм (фото)

  ПАТ "Завод "Маяк" планує стати третім виробником кулеметів калібру 12,7 мм на пострадянському просторі. Новий кулемет проєктувався...

  У Житомирській області стартує кілька інвестиційних проєктів

  Зокрема, очікується будівництво потужної сонячної електростанції, розширення цехів ТОВ «Церсаніт Інвест» та «Ферпласт-Україна». Крім цього інвестор з...