9.5 C
Alba Iulia
Середа, 14 Квітня, 2021

Авіаційна галузь Білої Церкви відсвяткувала своє 90 річчя

 • 7 грудня Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс відсвяткував урочистостями 90-річчя авіаційної галузі

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу Київської обласної державної адміністрації.

  90 років тому в Білій Церкві були засновані авіаремонтні майстерні, що стали міцним фундаментом для потужного розвитку авіаційної галузі в місті. За цей період Біла Церква зайняла провідне місце з ремонту та технічного обслуговування повітряних суден, створивши всю необхідну базу для повноцінного функціонування спочатку військового, а з 2000 року – цивільного аеродрому «Біла Церква».

  Зі словами привітань до гостей свята звернувся міський голова Геннадій Дикий: «Біла Церква сьогодні має велике підприємство, до якого зі всього світу прилітають літаки на обслуговування. Ми робимо все для того, щоб у майбутньому в нашому місті був сучасний аеропорт. Вже зараз ми думаємо про кваліфіковані кадри для підприємства, які тільки будуть навчатися: для школярів проводяться екскурсії, щоб їх зацікавити і показати до чого потрібно прагнути. Адже професії інженерів, пілотів та інших спеціальностей в авіаційній галузі є дуже перспективними та престижними».

  Він відзначив нагородами Білоцерківської міської ради та виконавчого комітету за сумлінну працю, високу професійність, відповідальність за доручену справу та з нагоди святкування 90-річного ювілею заснування авіаційної галузі в м. Біла Церква кращих працівників авіаційної сфери. Зокрема, нагрудними знаками «Відзнака міського голови» були нагороджені: ветеран-авіатор, директор Білоцерківського авіаремонтного заводу 1979-1990рр. В’ячеслав Грибовський; ветеран-авіатор, начальник відділу аеродромно польотно-інформаційного обслуговування (AFIS) Володимир Сорокожердєв; ветеран-авіатор, директор Білоцерківського авіаремонтного заводу 1997-2000рр., начальник дільниці ТОВ «Авіамір» Олександр Воробйов.

  Також грамотами міської ради та виконавчого комітету було нагороджено: заступника директора по авіаційній діяльності КП БМР «БВАК» Олександра Пасічника; ветерана-авіатора, директора Білоцерківського авіаремонтного заводу 1990-1997рр. Олега Максименка; начальника відділу кадрів КП БМР «БВАК», інженера з нормування праці в цеху з ремонту двигунів Білоцерківського авіаремонтного заводу Олену Шушуру; ветерана-авіатора, начальника технічого відділу КП БМР «БВАК» Юрія Халієвського; начальника аеродромної служби КП БМР «БВАК» Ларису Славнову; електрика по ремонту та налагодженню обладнання Білоцерківського авіаремонтного заводу Валентина Березовського; ветерана-авіатора, старшого майстра цеха по ремонту авіадвигунів Білоцерківського авіаремонтного заводу; начальника варти служби авіаційної безпеки КП БМР «БВАК» Олександра Собченка; ветерана-авіатора, бригадира по ремонту авіаційного обладнання Білоцерківського авіаремонтного заводу Петра Новосельського; ветерана-авіатора, техніка-метеоролога КП БМР «БВАК» Володимира Єнютіна.

  Міський голова вручив подяки міської ради та виконавчого комітету директору ТОВ «Авіамір» підприємства Ігорю Воробйову, голові ПрАТ «Україна-Аероальянс» правління Андрію Бондару та директору громадської організації «Білоцерківський аероклуб «Пілот» ім.Павла Поповича» Костянтину Бричку.

  Із вітальним словом виступив директор комунального підприємства «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс» Сергій Кандауров:

  «Я хочу привітати всіх вас і сказати про майбутнє. Фахівцями авіаційної галузі підтверджено, що наше підприємтво може стати потужним, мультимодальним авіаційним комлпексом, який зв’яже нас з усім світом, і нас побачать на світовій карті авіаперевезень. Уявіть собі, що реалізація цієї цілі дасть сотні тисяч робочих місць. Це розвиток підприємств, які відкриють для себе нові можливості бізнесу».

  Слід зазначити, що даним підприємством була розроблена та презентована «Стратегія розвитку міжнародного аеропорту Біла Церква», яка зараз доопрацьовується та невдовзі почне втілюватися у життя.

  Для присутніх зі святковою програмою виступали артисти Київського академічного обласного  музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського.

  У ході святкування був продемонстрований власний фільм сучасності – про проведення екскурсій по авіапідприємству для білоцерківських школярів. Варто відмітити, що у фойє театру була відкрита фотовиставка «90 років авіаційного досвіду», що приурочена даному ювілею.

  У заході взяли участь президент Київської обласної торгово-промислової палати Олександр Рябоконь, ветерани авіації, працівники БВАКу та інших авіапідприємтв, представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.

   

   

   


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Установи Національної академії наук України представили свої розробки для сільського господарства та харчового забезпечення

  Установи Національної академії наук України в рамках участі у загальнонаціональних та міжнародних виставкових заходах представили власні розробки...

  Морський порт Чорноморськ в березні перевалив понад два мільйони тонн вантажів

  Морський порт Чорноморськ в березні 2021 року перевалив 2,15 мільйона тонн вантажів, що на 5,6% більше показників аналогічного періоду 2020 року.

  В Збройних силах України з’являться мобільні групи викладачів англійської мови

  На сьогодні армійські центри мовної підготовки можуть навчати 800 осіб на рік. Цього замало, тому цифру подвоять, а до військових частин направлять...

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів польове тренування.

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  ХКБМ закуповує комплектуючі для виробництва бронетехніки

  До двох десятків тендерів на закупівлю партій різних запчастин для бронетранспортерів БТР-4 були завершені (визначені переможці очікують укладання відповідних контрактів) у лютому-березні...

  Українська компанія розвиває доставлення вантажів з країн Європи до низки дніпровських портів

  Судноплавна компанія Argo Shipping, на додачу до виконання ряду рейсів до Європейських країн, планує здійснювати рейси з доставлення вантажів по Дніпру з...

  “Авіакон” модернізував гелікоптер Мі-8МТ для Сухопутних військ ЗСУ

  ДП "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон", що входить до складу ДК "Укроборонпрому", передало армійській авіації Сухопутних військ ЗС України відремонтований та модернізований гелікоптер...

  Зараз читають

  Україна припинила дію угоди з Росією про співпрацю у сфері туризму

  Кабінет міністрів України припинив дію угоди з урядом Російської Федерації про співробітництво в сфері туризму.

  “Антонов” замовив у США розробку системи завантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178

  Американські підрядники за 2,6 мільйона доларів розробляють системи завантаження, розвантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178-100Р...

  Нігерія споживає чверть експорту українських ковбасних виробів

  Нігерія є найбільшим імпортером українських ковбасних виробів, її частка складає рівно чверть.Передає Національний Промисловий...

  Кабмін схвалив надання “Укравтодору” нових держгарантій на 10 мільярдів гривень

  Уряд України затвердив надання у 2021 році Агентству автомобільних доріг України ("Укравтодор") державних гарантій на 10 мільярдів...