9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Авіаційна система МВС буде третьою за масштабом у Європі

Перші два гелікоптери прибули в Україну 19 грудня 2018 року, а вся система буде повністю укомплектована до 2021 року. 

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков наголосив, що в Україні буде третій за величиною гелікоптерний парк у Європі, після Німеччини та Франції. Про це він сказав сьогодні, 10 грудня, під час робочої поїздки до Мюнхена, Німеччина.

blank

«Ми створюємо єдину систему авіації МВС. В рамках контракту з французьким урядом буде закуплено 55 гелікоптерів Airbus. Перші два
гелікоптери прибудуть в Україну вже 19 грудня 2018 року, а вся система буде повністю укомплектована до 2021 року. Всі
гелікоптери збираються у Франції та Німеччині», – сказав Арсен Аваков.

blank

За словами Арсена Авакова, особливість авіації МВС в тому, що буде побудована гібридна система на основі досвіду французьких, німецьких та американських авіасистем. «Гелікоптерів будуть у ДСНС, прикордонників, поліції і Нацгвардії. Вони будуть виконувати профільні задачі – ліквідація пожеж, контроль кордону, пошук злочинців та зниклих осіб. Але, у випадку виникнення якоїсь надзвичайної ситуації, наприклад, пожежі, будуть працювати всі разом», – зазначив Арсен Аваков. 

blank

Очільник МВС зазначив, що зараз по всій країні будуються пункти базування, ангари і вся необхідна інфраструктура, а у Кременчуці готуватимуть пілотів для системи авіаційної безпеки МВС.

blank

«До створюваної системи додаються ще гелікоптери Мі-8, які у нас є, і у нас буде третій за величиною гелікоптерий парк у Європі, після німців та французів. Таким чином, ми стаємо в один ряд з європейськими колегами за якістю», – сказав Арсен Аваков.

blank
blank
blank

Довідково: Гелікоптера ескадрилья Баварії належить до поліції Баварії. Особовий склад 100 осіб, авіапарк – 8 гелікоптерів Airbus. Виконується понад 3 тис. польотів на рік. У 2017 році було здійснено біля 800 рятувальних операції, близько 500 операції по пошуку злочинців. Оснащення гелікоптерів готується індивідуально під кожний виліт. Також гелікоптери залучаються під час ліквідації пожеж, роботи в гірських районах, рятувальних місіях на воді та льоду. Є обладнання для передачі даних під час масових акції та масштабних ДТП.

Останні новини:

Зараз читають