9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

«Антонов» зібрав фюзеляж другого літака Ан-178 для ЗСУ (фото)

ДП «Антонов» завершило виготовлення другого фюзеляжу літака Ан-178-100Р для Повітряних сил Збройних сил України.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

Літак має заводський номер №008 і є другим літаком з трьох замовлених Ан-178 Міністерством оборони України у грудні 2020 року.

blank
Фото: pravda.com.ua

Зазначається, що виготовлення фюзеляжу другого літака було виконане з випередженням термінів. Крім того, на підприємстві вже готове крило та хвостове оперення для другого серійного Ан-178-100Р Міноборони України.

blank
Фото: pravda.com.ua

Найближчим часом на ДП «Антонов» розпочнуть до складання планера другої машини для Повітряних сил.

Якщо говорити про перший серійний літак Ан-178 для українського війська, то фюзеляж цієї машини був виготовлений у травні цього року. Сьогодні ж, під час урочистої викатки дослідного літака Ан-178-100Р з/н №001, був викочений й планер літака №007, який готовий до подальшого складання у цеху кінцевої збірки. В цеху підприємства на нього встановлять електроніку, авіоніку, шасі, двигуни та багато іншого штатного обладнання.

blank
Фото: pravda.com.ua

Нагадаємо, сьогодні, 28 грудня, на виробничому майданчику ДП «Антонов» відбулась урочиста викатка першого літака Ан-178-100Р (прототип для випробувань у новій модифікації), який пройшов заміщення більшої частини російських агрегатів та комплектуючих. Усі роботи з льотних випробувань та подальшої сертифікації літака відбуватимуться із залученням цього повітряного судна.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають