9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

«Антонов» завершив складання планеру першого серійного літака Ан-178 (фото)

На ДП «Антонов» завершили складання планеру першого серійного багатоцільового транспортного літака Ан-178 для Міністерства внутрішніх справ Перу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Сьогодні на заводі у Києві відбулась його презентація для представників ЗМІ, які змогли на власні очі побачили складений планер літака.

Напередодні на ДП «Антонов» здійснювали встановлення крил для майбутнього літака міністерства внутрішніх справ Перу.

«Таким визначним результатом колектив підприємства відзначає чергову річницю Незалежності України.», – написала пресслужба ДП «Антонов» в анонсі сьогоднішнього заходу

blank
Ан-178 з серійним номером 006. Фото: УМП

Лише зовсім нещодавно колектив Державного підприємства «Антонов» достроково викотив зі стапеля фюзеляж цього літака.

Літак Ан-178 із серійним номером 006 будується для Міністерства внутрішніх справ Республіки Перу в рамках угоди підписаної у 2019 році з ДП «Спецтехноекспорт».

Державне підприємство «Антонов» поставить Ан-178 для Національної поліції Перу та здійснюватиме його обслуговування на період гарантійного терміну визначеного цим договором.

Також зараз триває процес імпортозаміщення деталей російського виробництва на першому льотному екземплярі літака Ан-178:

Комплектуючі з країни агресора замінюються на українські або західні аналоги, які зазвичай виходять навіть дешевшими ніж купуючи їх у колишнього «партнера».

Ан-178 – середній транспортний літак, що призначений для доставки особового складу, озброєння і легкої військової техніки посадковим та парашутним способами, транспортування матеріальних засобів, пошти та інших вантажів «в навал» або в стандартній тарі та вантажів на піддонах загальною вантажопідйомністю до 18 тонн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають