9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

“Антонов” завершив складання першого фюзеляжу літака Ан-178 для Збройних сил України (фото)

ДП “Антонов”, яке входить до складу ДК “Укроборонпром”, завершило стапельне складання фюзеляжу першого з трьох військово-транспортних літаків Ан-178-100Р за контрактом з Міністерством оборони України. Роботи здійснено майже на два тижні раніше запланованого строку.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу ДК “Укроборонпром”

Безпосередньо над складанням фюзеляжу в стапелі працювало близько 100 фахівців. Під час виготовлення складових корпусу використовувалися дюралеві та титанові сплави, леговані марки сталі тощо.

Для забезпечення потреб війська ДП “Антонов” розпочало працювати над замовленням за власні кошти, а потім за сприяння Укроборонпрому отримало фінансування від АТ “Укрексімбанк” під державні гарантії.

Наразі в агрегатних цехах підприємства триває виготовлення крила, хвостового оперення, елементів систем і деталей, які згодом знадобляться для кінцевого складання планера першого Ан-178. Цей етап планують завершити до кінця поточного року.

“29 грудня минулого року, коли за підтримки та у присутності Президента України Володимира Зеленського підписувався державний контракт між “Антоновим” та Міністерством оборони України на будівництво трьох Ан-178 для Збройних сил України, для багатьох антонівців це здавалося мрією. Сьогодні мрія поступово стає реальністю, – розповів генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв. – Це перше за роки незалежності державне замовлення у “Антонова” нових українських літаків для ЗСУ. Дякую колективу підприємства за відданість справі та професіоналізм!”

Водночас розпочато виробництво деталей та агрегатів для другого та третього літаків. Укладаються договори на постачання матеріалів і комплектувальних виробів з українськими та іноземними партнерами зокрема через систему Prozorro.

Крім того, “Антонов” замовив у США розробку системи завантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають