9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

“Антонов” завершив модернізацію дослідного Ан-178 та прискорив складання другого літака для Міноборони

На ДП “Антонов” повідомили, що роботи за програмою військово-транспортного літака Ан-178 виконуються згідно з встановленими планами та графіками.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

До теперішнього часу повністю завершено роботи з модернізації зразка Ан-178, призначеного для виконання льотних сертифікаційних випробувань. Закінчується відпрацювання всіх систем літака, у тому числі й заміщених російських комплектуючих. Відтепер на Ан-178 встановлюються ряд деталей та агрегатів виробництва компаній країн дальнього зарубіжжя, у тому числі США, Канади, Франції, Німеччини та інших. Наразі фахівці підприємства готують літак до першого польоту.

blank
Перший Ан-178-100Р для ЗСУ (зн 007) станом на початок червня 2021 року. Фото: Факти ICTV

Побудова літаків Ан-178 за контрактом з Міністерством оборони України також відбувається згідно з графіками, узгодженими з замовником. На сьогодні завершено побудову планера першого літака. Проводиться монтаж систем. Підняти цей літак у небо планується у першому півріччі наступного року.

blank
Фото: ДК “Укроборонпром”

Паралельно ведуться роботи з виготовлення другого літака на замовлення Міністерства оборони України. На підприємстві вже побудували крило та хвостове оперення літака. Здійснюється остаточне складання фюзеляжу.

Незабаром відбудеться стикування усіх агрегатів літака. Таким чином, вже у грудні поточного року, з випередженням затверджених графіків, буде повністю побудований планер другого літака Ан-178 на замовлення Міноборони.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають