9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 16 Травня, 2022

“Антонов” замовив у британської компанії виготовлення та випробування нових шин для літаків Ан-178

Державне підприємство “Антонов”, яке входить до складу ДК “Укроборонпром”, замовило в компанії Dunlop Aircraft Tyres Limited з Великої Британії послугу з виготовлення й постачання дослідних зразків шин 44×17.5-19 та проведення їх кваліфікаційних випробувань.

Відповідний договір між компаніями від 16 червня 2021 року оприлюднений на майданчику ProZorro, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

В контракті зазначається, що британські партнери мають виготовити й поставити “Антонову” 20 дослідних зразків шин для літака Ан-178 на суму у 42,1 тис. євро або 2 105 євро за одиницю.

blank

Куди більше – 205 тисяч євро, мають виплатити власне на підготовку та проведення кваліфікаційних випробувань цих виробів.

Варто додати, що для оснащення одного літака типу Ан-178 потрібно чотири таких вироби. Також цікавим є встановлений в контракті строк виконання робіт (до травня 2022 року).

blank
Фото: ДК “Укроборонпром”

Нагадаємо, 21 травня цього року під час церемонії викатки першого фюзеляжу Ан-178-100Р, що виготовляється на держпідприємстві рамках контракту з Міністерством оборони України від грудня 2020 року, очільник Концерну Юрій Гусєв повідомив журналістам, “що в наступні 6-8 місяців (цей літак – борт 007) вже зможе піднятись в небо”.

blank
Ан-178 має чотири колеса на основних опорах шасі. Тобто для випробувань замовлено п’ять комплектів / Фото: Vasiliy Koba

Дещо пізніше, в інтерв’ю журналістам “Факти ICTV” новопризначений гендиректор ДП “Антонов” Сергій Бичков вточнив ці строки й повідомив, що “ми (ДП “Антонов”) завершимо його збирання і передамо на льотні випробування в кінці першого кварталу наступного року (2022)”.

blank
Фото: Ивченко-Прогресс

Наразі ДП “Антонов” проводить цілий ряд закупівель комплектуючих для серійного виробництва літаків Ан-178. Так, нещодавно стало відомом, що між авіабудівним підприємством та АТ “Мотор Січ” було укладено договір про постачання чотирьох нових двигунів Д-436-148ФМ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають