9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

“Антонов” замовив оцінку списаних літаків, у тому числі двох “Антеїв” та одного “Руслана”

Державне підприємство “Антонов” 27 жовтня цього року оголосило в системі Prozorro закупівлю послуг “незалежної оцінки авіаційного майна і техніки, що планується до відчуження” очікуваною вартістю 155 тисяч гривень.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Як свідчить сторінка закупівлі, ДП “Антонов” хоче провести оцінку вартості для двох фюзеляжів списаних літаків Ан-22 “Антей”, двох літаків Ан-28, одного літака Ан-12Б, одного літака Ан-24Б, одного Ан-72, одного Ан-74 та одного радянського літака Ан-71, який розроблявся як літак радіолокаційного дозору.

Загалом мова про оцінку та можливий подальший продаж 11 літаків, які в силу різних причин уже не придатні для виконання польотів, та перебувають на стоянці аеродрому в Гостомелі. Тендерна документація не уточнює реєстраційні номери та інші дані про списані літаки.

blank
Літаки “Антонова” на аеродромі Гостомель. Фото авіаційного оглядача Віталія Трубнікова

Приймання тендерних пропозицій проводилося до 5 листопада цього року. Переможець торгів матиме час до 31 грудня 2022 року, аби провести оцінку всіх списаних “бортів”.

З рештою, перемогу у торгах отримало структура ТОВ Консалтингова компанія “Острів”, яка запропонувала за свої послуги 106 999,00 гривень. Варто зазначити, що за надання послуг з переможцем змагалася компанія “ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ГАРАНТ-ЕКСПЕРТ”, яка запропонувала за відповідні послуги понад 133 тисячі гривень, а до останнього кроку зменшило свою пропозицію до рівно 107 тисяч гривень, проте цього все одно не вистачило для перемоги.

Наразі переможець торгів очікує остаточного рішення замовника.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають