9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 19 Вересня, 2021

“Антонов” замовив чотири двигуни Д-436-148ФМ для літаків Ан-178

 • Державне підприємство “Антонов”, яке входить до складу ДК “Укроборонпром”, уклало договір з АТ “Мотор Січ” (зі складу ГС “Ліга оборонних підприємств України”) щодо постачання чотирьох нових двигунів Д-436-148ФМ.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

  Нові турбореактивні двоконтурні двигуни для Ан-178-100Р, згідно з інформацією, оприлюдненою на сайті державних закупівель ProZorro, мають бути поставлені у грудні 2021 року та жовтні 2022 року.

  Вартість одного двигуна за контрактом, підписаним 10 червня 2021 року, становить 86,457 млн гривень (або 414 993 314,64 гривні загалом).

  При цьому, в публічній частині контракту не вказано для яких саме літаків призначені ці двигуни.

  Нагадаємо, наразі ДП “Антонов” проводить роботи з модернізації/імпортозаміщення першого дослідного зразка Ан-178 (борт 001), який вже має “старі” штатні двигуни. Але про їх позбавлення від російських комплектуючих (перший варіант цих двигунів був частково з деталями з РФ й почав випробування на дослідному Ан-178 з квітня 2016 року) поки офіційно не повідомлялося (хоч демонтаж цих агрегатів, ймовірно з цією метою, й був проведений).

  Також відомо, що у червні минулого року авіабудівне підприємство замовило в “Мотор Січ” два Д−436−148ФМ за $9,6 млн, які, скоріш за все, призначалися для Ан-178 замовленого МВС Перу. Однак, у зв’язку з не отриманням грошей за цей літак, на ДП “Антонов” роботи з його будівництва були начебто призупинені.

  Фото: Офіс Президента України

  Таким чином, при умові “заморозки” контракту з перуанським транспортником та імпортозаміщенні дослідних двигунів для першого дослідного Ан-178, “Антонов” вже замовив всі потрібні Д−436−148ФМ для трьох замовлених Міністерством оборони України у грудні минулого року Ан-178-100Р.

  Фото: ДК “Укроборонпром”

  Варто також нагадати, що сертифікація цих виробів поки що не завершена й за раніше озвученими планами має бути виконана впродовж двох найближчих років.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ЛКМЗ отримав вісім замовлень на виготовлення корпусів БТР-4Е

  Приватне підприємство "Лозівський ковальсько-механічний завод" вчергове обрано переможцем в тендері на виготовлення корпусів для бронетранспортерів й готується...

  У Львові за кошти європейських фондів збудували новий спортивний комплекс

  У Львові на вулиці Дорога Кривчицька, 19Д відкрили сучасний спортивний зал «Боско-Арена», що входить у спортивний комплекс Салезіянського Згромадження святого Івана Боско.

  Найбільша баржа України почала працювати у порту Південний (фото)

  У порт Південний була виконана друга поставка товару буксирним складом Гермес-1 і найбільшої в Україні баржі класу "річка-море" Дніпро-AV-01 проєкту D-6000.

  У порту Чорноморська триває будівництво унікального для України двостороннього пірса (фото)

  Компанія Risoil S.A. розмістила в Facebook відеоролик, в якому демонструє прогрес у будівництві унікального для України двостороннього пірса в порту Чорноморськ.

  “Антонов” розпочав стапельне складання другого Ан-178 за контрактом Міноборони України (фото)

  Після тривалої перерви з’явилася оновлена інформація щодо стану будівництва літаків, які були замовлені Міноборони наприкінці грудня 2020 року.Передає Національний...

  Розробники САУ “Богдана” працюють над завершенням державних випробувань вже наступного року

  Про деякі подробиці з розробки та ходу випробувань перспективної колісної самохідної артилерійської установки калібру 155-мм "Богдана" розповів головний конструктор проєкту ПрАТ "Краматорський...

  В Україні розробили БПЛА-мішень RZ-60 для випробувань зенітних ракет

  Технічний директор ПрАТ "Рамзай" Володимир Шатов під час круглого столу "Тактичні оборонні системи, які невідкладно потрібні армії" (проходив 15 вересня) повідомив про...

  У Вінниці холдинг «Епіцентр Агро» відкрив найбільший елеваторний комплекс в регіоні (фото)

  У Вінниці відбулось введення в експлуатацію третьої черги маршрутного елеваторного комплексу холдингу «Епіцентр Агро», який з початку осені почав приймання та сушіння...

  Зараз читають

  Компанія «Лекхім» працює над створенням виробництво COVID-вакцини у Харкові

  У Харкові АТ «Лекхім» планує почати виробництво вакцини від COVID-19. На організацію виробництва компанія готова витратити до...

  У Львові відкрили Центр трансплантології (відео)

  У львівській лікарні швидкої медичної допомоги 25 серпня відкрили Центр трансплантології, аналогів якого, наразі, в Україні немає....

  В Україні почали розробляти документацію для ОТРК на чеському шасі Tatra

  В Україні працюють над технічною документацією по переведенню перспективного оперативно-тактичного ракетного комплексу (ОТРК) на колісне шасі Tatra.

  Харківський автомобільний завод розпочав ремонт техніки Збройних сил України

  Державне підприємство «Харківський автомобільний завод» проводить ремонт військової техніки на замовлення Збройних сил України.