9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Січня, 2021

“Антонов” закупив у США системи лебідок для двох літаків Ан-178

 • Державне підприємство “Антонов”, яке входить до складу ДК “Укроборонпром”, продовжує заміщення російських комплектуючих для транспортних літаків Ан-178 на українські та західні аналоги.

  Так, 22 грудня 2020 року було укладено контракт з американською компанією Breeze-Eastern LLC щодо постачання двох систем лебідок HS-5100 на загальну суму у $454 822,36.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

  Згідно з даними оприлюдненими на електронному майданчику ProZorro, комплектуючи призначені для встановлення на транспортні літаки Ан-178 №001 (перший дослідний зразок, який наразі проходить переобладнання в цеху “Антонов”) та №006 (машина яка збирається для МВС Перу за контрактом від листопада 2019 року).

  Постачання першого комплекту лебідок має відбутися до 30 вересня 2021 року, а другий комплект має бути поставлений до 30 листопада цього року.

  Нагадаємо, у листопаді 2019 року ДП ДГЗП “Спецтехноекспорт” й представники Міністерства внутрішніх справ Республіки Перу підписали контракт щодо постачання багатоцільового українського транспортного літака Ан-178 (борт 006).

  Фото: Офіс Президента України

  З метою імпортозаміщення, перевірки оновлених систем та сертифікаційних випробувань, через декілька місяців на ДП “Антонов” почалося переобладнання першого льотного зразка (борт 001) транспортника. За планом, вони мають бути завершені до завершення будівництва перуанського літака (який повинен бути поставлений замовнику через 24 місяці з дня першої оплати).

  Після проведення низки сертифікаційних випробувань, оновлений Ан-178 (зн 001) має отримати Сертифікату типу та стати еталоном для будівництва інших серійних машин цього типу.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні готують проєкт наукового парку для інноваційного підприємництва та комерціалізації розробок

  Науковий парк «Академ.Сіті» створить середовище для інноваційного підприємництва та комерціалізації наукових розробок.Про цю...

  Флот “Нібулону” торік збільшив перевезення вантажів на 9%

  Флот компанії "Нібулон", одного з найбільших агроекспортерів України, в період навігації 2020 року перевіз рекордні 4,14 мільйона тонн вантажів, перевищивши показник 2019...

  “Укрспецекспорт” імпортував 250 турецьких полімерних пістолетів SAR 9

  Держкомпанія «Укрспецекспорт» наприкінці 2020 року поставила в Україну 250 турецьких полімерних пістолетів Sarsilmaz SAR 9 калібру 9х19 мм загальною вартістю 104 680...

  В рамках реалізації проєкту Kyiv City Express запустять комфортабельну електричку до Бучі

  Найближчим часом за напрямком Київ — Коцюбинське — Ірпінь — Буча, в рамках проєкту Kyiv City Express, запустять додаткову комфортабельну електричку.

  Завод “Маяк” почав процедуру поставлення на озброєння боєприпасу для ударних дронів

  Спеціалісти ПАТ "Завод "Маяк", що входить до складу ДК "Укроборонпром", спільно з колегами з ГС А2724 "Аеророзвідка" почали процедуру постановки на озброєння...

  Компанія «Талан» розробила нову модель зимових берців

  Нова модель зимових армійських черевиків після попередніх і військових випробувань буде запропонована Збройним Силам України на зміну нинішній зимової моделі.

  На реконструкцію аеропорту в Одесі виділили 703 мільйони гривень

  У 2021 році продовжиться реалізація проєкту з реконструкції аеродромного комплексу в Міжнародному аеропорту «Одеса».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  «Аеротехніка» розробила модернізацію зенітно-ракетного комплексу «Куб»

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» представила свою модернізацію ЗРК «Куб» («Квадрат») до версії 2K12M1-2Д «Квадрат-2Д».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  У столиці відновлюють одну з башт Київської фортеці

  У Києві триває відновлення однієї з башт Київської фортеці.Як пише Вечірній Київ, башту №4...

  Турецька Baykar розробляє свій дрон-винищувач з українською силовою установкою

  Очільник турецької оборонної компанії Baykar Makina Сельджук Байрактар оголосив, що його компанія почала інтенсивні роботи по розробці...

  В рамках реалізації проєкту Kyiv City Express запустять комфортабельну електричку до Бучі

  Найближчим часом за напрямком Київ — Коцюбинське — Ірпінь — Буча, в рамках проєкту Kyiv City Express,...

  “Укрзалізниця” вводить послугу перевезення вантажів з узгодженими термінами та обсягами

  АТ "Укрзалізниця" з січня 2021 року запроваджує новий продукт для своїх клієнтів — послугу перевезення вантажів у...