9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

«Антонов» закупив у німецької компанії верстати для обробки металу на п’ять мільйонів євро

Державне підприємство «Антонов» уклало контракт із німецькою компанією Niles-Simmons Industrieanlagen GmbH на закупівлю двох металообробних верстатів загальною вартістю €5 мільйонів.

Про це свідчить відповідний тендер у системі Prozorro, передає Національний Промисловий Портал.

Згідно з документацією, до кінця 2022 року німецька компанія має поставити два універсальні токарно-фрезерно-розточувальні обробні центри для обробки великогабаритних деталей Niles-Simmons N50 MC із системою управління Sinumerik 840 DE sl та додатковими опціями за €4,86 млн.

Крім цього, виділено €142 тис. на послуги монтажу, запуску в експлуатацію, кінцеве приймання обладнання, а також навчання персоналу та загальне відпрацювання технологічного процесу.

Закупівля проводилася за спрощеною/допороговою процедурою, оскільки «Антонов» не є замовником у розумінні закону «Про публічні закупівлі». Виробник провів закупівлю без аукціону, оскільки у торгах брала участь лише одна компанія. Таким чином, кінцева вартість знизилася лише на 0,1% у порівнянні з очікуваною.

Для довідки: Niles-Simmons – німецька компанія, заснована у 1992 році, основною діяльністю якої є виробництво обробних верстатів, а також їх сервісна підтримка.

Нагадаємо також, що нещодавно ми повідомляли про рішення Кабінету міністрів передбачити два мільярди гривень на розвиток авіабудування в Україні на 2022 рік.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають