9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

«Антонов» закупив у китайської компанії клепальний верстат за понад €6 мільйонів

Державне підприємство «Антонов» уклало контракт із китайською компанією Broetje-Automation GmbH на закупівлю клепального верстата загальною вартістю 6,6 млн євро (або 198,9 млн грн за курсом НБУ на 10 листопада).

Про це свідчить відповідний тендер у системі Prozorro, передає Національний Промисловий Портал.

Згідно з документацією, до кінця 2022 року китайська компанія має поставити ДП «Антонов» автоматичний клепальний верстат МРАС із числовим програмним управлінням.

Агрегат призначений для клепки авіапанелей, свердлінь з зенківкою, нанесення герметика або ґрунту, установки та зсадження повнотілих заклепок та встановлення болтів у панелі крила та фюзеляжу літаків Антонов AN-148, AN-158, AN-178 та перспективних літаків. Клепальний верстат працює повністю автоматично та має 11 осей з ЧПУ.

Обладнання має забезпечити виконання з’єднань на панелях та секціях з максимальними розмірами: довжина до 19500 мм, ширина до 4000 мм, висота (радіус кривизни) до 2000 мм.

В аукціоні також брало участь ФОП Євген Бондаренко, але пропозицію фізособи в €6,53 млн відхилили через невідповідність тендерної документації.

Учасник пропонував клепальний верстат із ЧПУ Е7000 виробництва американської компанії Electroimpact INC. Обладнання не відповідало вимогам замовника.

Зазначимо, Broetje-Automation GmbH з 2016 року належить китайській Shanghai Electric Group. Компанія є провідним світовим експертом галузі виробничо-технологічних процесів в авіакосмічній промисловості. Основний профіль – випуск верстатів та обладнання для виробництва літаків.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що ДП «Антонов» уклав контракт із німецькою компанією Niles-Simmons Industrieanlagen GmbH на закупівлю двох металообробних верстатів загальною вартістю €5 млн. Устаткування має бути поставлене замовнику до кінця 2022 року.

ДжерелоGMK Center

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають