9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Лютого, 2023

«Антонов» закуповує італійське обладнання

Італійська компанія C.M.S. Costruzioni Macchine Speciali S.P.A. стала переможцем у тендері на постачання ДП «Антонов» металообробного центру з пропозицією €2,1 млн при стартовій вартості €2,2 млн.

Про це свідчить відповідний тендер у системі Prozorro, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Згідно з документацією, у разі укладання договору італійська компанія повинна до кінця квітня 2023 року поставити один портальний 5-координатний обробний центр з робочою зоною 7000х3500х1300 мм та 2-координатною фрезерно-розточувальною вилочною головкою для обробки великогабаритних деталей з ЧПУ.

З €2,2 млн €1,85 млн буде виділено на сам верстат HSK-100A. У його комплект входить базовий обчислювальний центр, система ЗОР та робочий стіл. €250 тис. виділено на комплект інструментів та обладнання, а також €60 тис. на монтаж, пусконалагодження та навчання персоналу.

«Антонов» планує виконувати на обладнанні фрезерування великогабаритних складних деталей із великою кількістю криволінійних та фасонних поверхонь із надміцних алюмінієвих сплавів чистової обробки деталей із різних марок сталі.

Крім цього, верстат буде застосовуватись при розточуванні, свердлінні, зенкеруванні отворів, а також нарізці різьблення в панелях літаків, центроплана, силових шпангоутів та інших просторових деталей.

Довідка

Італійська компанія C.M.S. спеціалізується на проєктуванні та виробництві спеціальних верстатів для промисловості. Обладнання, виготовлене на потужностях заводу, застосовують для обробки паперу, металу, деревини, кондитерської промисловості, а також у меблевій галузі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають