9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

“Антонов” закуповує два двигуни для нового Ан-178 (фото)

ДП “Антонов” придбає два нові турбореактивні двигуни Д−436−148ФМ для Ан-178 у приватного вітчизняного підприємства ПАТ “Мотор Січ”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Згідно з договором, укладеним між підприємством що входить до складу ДК “Укроборонпром” та членом “Ліги оборонних підприємств України” 3 червня цього року, Державне підприємство “Антонов” придбає в запорозького заводу два турбореактивних двоконтурних двигунів Д−436−148ФМ.

Вартість виробів, за інформацією оприлюдненою на тендерному майданчику ProZorro, становить $9,6 млн (по $4,8 млн за одиницю), а строк постачання – 300 календарних днів з дати одержання авансового платежу.

blank

Нагадаємо, турбореактивний двоконтурний двигун Д−436−148ФМ розроблений ДП розроблений “Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро “Прогрес” та серійно виробляється на ПАТ “Мотор Січ”. Цей виріб призначений для застосування на транспортному літаку Ан-178.

blank

Як ми вже повідомляли раніше, київські авіабудівники у травні розпочали загальне стапельне складання фюзеляжу нового транспортного літака Ан-178 для постачання Міністерству внутрішніх справ Республіки Перу. Крім того на той час було завершено виготовлення центральної частини крила, його лівої та правої консольних частин та хвостового оперення. Два пілони двигунів готові до встановлення на фюзеляж Ан-178.

blank
Процес збирання фюзеляжу Ан-178 для Перу Фото: ДП «Антонов»

Контракт щодо придбання українського транспортника було укладено між ДП ДГЗП “Спецтехноекспорт” та Міністерством внутрішніх справ Республіки Перу у листопаді минулого року. Згідно з умовами договору, новий Ан-178 має бути поставлений протягом 24 місяців з дня першої оплати (про здійснення якої інформації досі не було)

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають