9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

«Антонов» за власною ініціативою створює ударний БПЛА «Горлиця-2»

Державне підприємство «Антонов» в ініціативному порядку створює оперативно-тактичний БПЛА «Горлиця-2».

Про це розказав Директор з програм безпілотних авіаційних комплексів та їхніх модифікацій ДП «АНТОНОВ» Микола Воробйов, передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Мілітарний.

Новий БПЛА є розвитком оперативно-тактичного безпілотного авіаційного комплексу «Горлиця-1» та матиме ударні можливості.

За словами Миколи Воробйова, оперативно-тактичний безпілотник «Горлиця-2» є аналогом ударно-розвідувального Bayraktar TB2.

“За нашими оцінками, вітчизняна кооперація цілком спроможна реалізувати ці вимоги в українському варіанті турецького аналога. «Горлиця-2» практично повністю виконуватиме ті ж самі функції, єдина різниця – менший час баражування в повітрі, який складає 8 годин”, – розповів Микола Воробйов.

Заявлені технічні характеристики БпАК «Горлиця-2»

Злітна маса, кг 250 – 300.
Корисне навантаження, кг 65.
Тактичний радіус дії, км 150.
Тривалість ведення повітряної розвідки, год не менше ніж 8.
Робоча висота ведення розвідки, м 1800 – 2400.
Крейсерська швидкість польоту, км/год 150 – 180.

Перший зразок під назвою «Горлиця-1» був виготовлений у 2016 році та прийшов початковий етап льотних випробувань.

29 серпня 2016 року його презентували на виставці озброєння широкому загалу, а перший випробувальний політ прототипу «Горлиці» відбувся 8 листопада 2017 року на льотно-випробувальній базі ДП «Антонов».

БпАК «Горлиця» складається з чотирьох безпілотних літальний апаратів, наземної станції керування, а також засобів забезпечення старту та посадки літальних апаратів, їхнього транспортування і ремонту.

blank

Комплекс призначений для ведення розвідки вдень та вночі, за будь-яких погодних умов та передачі отриманої інформації на командний пункт для забезпечення ефективного застосування механізованих (танкових) бригад, дивізіонів ракетних військ та артилерії, а також ескадрилей армійської авіації Сухопутних військ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають