9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

“Антонов” візьме участь в авіаційній виставці в Індії, та презентує проекти Ан-132 та Ан-178

blankЗавтра, 14 лютого, в індійському місті Бангалор стартує авіаційна виставка AERO INDIA – 2017, яка триватиме до 19 лютого. В її роботі візьме участь ДП “Антонов”.

В цьому році українська компанія представить сучасні авіаційні програми, засновані на досвіді підприємства в розробці транспортних, регіональних пасажирських літаків і літаків спеціального призначення. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

В “Антонові” нагадали, що в даний час продовжується співпраця за програмою глибокої модернізації парку військово-транспортних літаків Ан-32 ВПС Індії. Модернізація 40 машин, як відомо, була завершена. Ще по 65 літаків Ан-32 ведуться роботи щодо продовження терміну їх служби з 25 до 40 років.

Разом з партнерами з Саудівської Аравії “Антонов” запропонує індійським експлуатантам авіатехніки новітній багатоцільовий транспортний літак Ан-132, інформують на підприємстві. При розробці Ан-132 фахівці ДП “Антонов” брали до уваги вимоги індійських ВПС по літаку на заміну літаків AVRO.

Також українська компанія сподівається на інтерес Індії до літака Ан-178, який в даний час проходить програму сертифікаційних випробувань і може стати основою створення і спільної реалізації програми середнього транспортного літака в максимальній відповідності до вимог індійських замовників.

Ще одне можливе напрям подальшої співпраці – спільне створення літаків різного призначення на єдиній платформі з використанням досвіду сімейства Ан-148/Ан-158. Перспективним літаком цієї лінійки є, зокрема, Ан-148-301МП, призначений для виконання завдань морського патрулювання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають