9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Квітня, 2023

«Антонов» відвідала делегація турецьких замовників

ДП «Антонов» відвідала делегація представників авіаційних підрозділів Міністерства внутрішніх справ Республіки Туреччина.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

У період з 29 по 30 вересня 2019 ДП «Антонов» відвідала делегація авіаційних підрозділів МВС Республіки Туреччина на чолі з бригадним генералом, командувачем авіації жандармерії Туреччини та начальником Департаменту авіації Національної поліції Туреччини.

Перший день візиту пройшов на льотно-випробувальній і доводній базі підприємства. Під час демонстраційного польоту середнього транспортного літака Ан-178 члени турецької делегації переконалися в його перевагах у порівнянні з аналогами, що експлуатуються жандармерією Туреччини.

В ході візиту члени делегації також відвідали виробничі цехи ДП «АНТОНОВ», в яких запущено виробництво п’яти літаків Ан-178, і оглянули комплексний тренажер для підготовки екіпажів літаків сімейства Ан-1х8.

За результатами візиту відбулася нарада представників ДП ​​«АНТОНОВ» з турецькою делегацією за участю Генерального директора ДК «Укроборонпром» Айварас Абромавичус. Відбулося обговорення напрямків співпраці.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають