9.5 C
Alba Iulia
Субота, 3 Грудня, 2022

“Антонов” розпочав стапельне складання другого Ан-178 за контрактом Міноборони України (фото)

Після тривалої перерви з’явилася оновлена інформація щодо стану будівництва літаків, які були замовлені Міноборони наприкінці грудня 2020 року.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

“Праворуч від мене знаходиться літак Ан-178 № 007 серійний. Це перший серійний літак, який для військових йде”, – продемонстрував фюзеляж нового Ан-178-100Р знімальній групі програми “Security talks з Валентином Бадраком” заступник генерального директора ДП “Антонов” з виробництва Олександр Витушко.

blank
Перший Ан-178-100Р для ЗСУ (зн 007) станом на початок червня 2021 року. Фото: Факти ICTV

Хоч дуже помітної різниці для пересічного спостерігача, можливо, й не видно, все ж можна сказати, що на новому літаку доопрацьовали крила, зокрема, з’явились пілони для кріплення двигунів.

“Трохи правіше ми побачимо стапель загального складання фюзеляжу, в якому ми приступили до виготовлення фюзеляжу для наступного, другого за рахунком літака для військових”, – розповів Олександр Витушко.

Щоправда, помітно, що роботи зі створення другого фюзеляжу тільки-но почалися й на “каркасі” лише кілька елементів майбутнього корпусу.

“В інших підрозділах заводу, у виробничих цехах напрацьовуються деталі для можливості початку будівництва фюзеляжу Ан-178 №009”, – відзначив заступник гендиректора “Антонов”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають