9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 27 Червня, 2022

«Антонов» придбав фрезерні верстати у швейцарської компанії за €2,8 млн

Державне підприємство «Антонов» уклало контракт зі швейцарською компанією Hermle WWE AG на постачання двох фрезерно-розточувальних верстатів за €2,82 млн за стартової вартості €2,85 млн.

Про це свідчить відповідний тендер у системі Prozorro, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Згідно з документацією, швейцарська компанія повинна до кінця 2022 року поставити два вертикальні фрезерно-розточувальні 5-координатні обробні центри з похило-поворотним столом діаметром 1350 мм.

Компанія поставить обробні центри Hermle С62 U з ЧПК фірми Heidenhain TNC 640. Агрегати призначені для силової обробки деталей для літаків сімейства «Ан» зі сплавів титану та високолегованих сталей. Зокрема, обладнання виконуватиме фрезерні, розточувальні та свердлильні операції при виготовленні крил, внутрішніх рамок та інших частин літаків.

Під час приймання обладнання на заводі виготовлять тестовий зразок та навчать персонал.

Вартість одного обробного центру становить €1,37 млн. Крім того, окремо оплачується введення комплексу в експлуатацію, навчання персоналу та випуск тестового зразка. Вартість відповідних послуг становить €81,5 тис.

Hermle WWE AG – лідер з виробництва фрезерного обладнання на європейському ринку. Компанія розробляє, виробляє та вводить в експлуатацію сучасні обробні центри. За роки роботи підприємство випустило понад 28 тис. верстатів, реалізувавши їх у всі частини світу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають