9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

«Антонов» пропонує відновити проєкт військово-транспортного літака Ан-70

Підняти в небо літак Ан-70 – унікальну у своєму класі машину, що має значний внутрішній та експортний потенціал, закликав в.о. генерального директора ДП «Антонов» Сергій Бичков.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

Про це він сказав на нараді присвяченій виконанню проєктів в інтересах оборонного відомства, яка відбулась 27 квітня у Запоріжжі на базі Льотно-випробувального комплексу «Мотор Січ».

Участь у заході взяли заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості Тарас Коваленко, заступник міністра оборони Олександр Миронюк, керівництво ДП «Антонов», ПАТ «Мотор Січ», ДП «Івченко-Прогрес» та інших підприємств і установ.

Про прийняті на нараді рішення, які стосуються літака Ан-70, не повідомляється.

Передача Збройним силам України великої партії авіаційної техніки
Фото: прес-служба Концерну УкрОборонПром

Військово-транспортний літак короткого зльоту та посадки Ан-70 – десантно-транспортний засіб призначений для висадки десанту парашутним або посадковим способом, перевезення військ і матеріальних засобів, а також вирішення спеціальних завдань.

Перший політ Ан-70 здійснив 16 грудня 1994 року. 11 квітня 2014 року завершилися державні випробовування і літак був рекомендований для прийняття на озброєння. 13 січня 2015 року Ан-70 був прийнятий на озброєння Збройних сил України, проте жодного літака українська армія так і не отримала.

Раніше ми писали про те, що прибутки ДП «Антонов» за рік зросли на 45%.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають