9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

«Антонов» працює над організацією складання літаків Ан-74 в Канаді

Державне підприємство «Антонов» працює над можливістю збирання транспортного Ан-74 в Канаді та вже створив для цього свою дочірню компанію у цій країні.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крылья.

Компанію Antonov Aircraft Canada створили у березні 2021 року.

Завданням дочірнього представництва є опрацювання співпраці між урядами України та Міністерством економіки та інновацій Квебека де збираються збирати літаки Ан-74.

Компанія Antonov Aircraft Canada має намір скористатися програмою SPRINT по підтримці інвестиційних проєктів уряду Квебеку.

Для участі у програмі, проєкти мають являти собою інвестиції у розмірі не менше 10 млн доларів або створювати не менше 100 робочих місць із заробітною платнею вище за середню оплату праці в регіоні.

blank

Інтереси української компанії в Канаді представляє Gold Leaf Aviation, директор якої Девуар Десмонд Берк підтвердив, що проєкт документу розглядається двома урядами.

Зміст цього документу, якщо його погодять, «стане основою для обговорення» того, як «Антонов» зможе у результаті виготовляти літаки у Квебеку.

“Це заключна частина, якої не вистачає для реалізації проєкту модернізації Ан-74 у провінції”, – розказав Десмонд Берк.

blank
Фото: Polet.me

Проєктування та кінцеве збирання літаків будуть відбуватися у Квебеку.

“Це буде літак, спроєктований з «кращого з того, що є в авіаційній промисловості Квебеку”, – запевняє директор Gold Leaf Aviation

Зібраний у Канаді Ан-74 «потенційно може використовувати двигуни виготовлені Pratt & Whitney, або технології від компанії CMC Electronics з Монреалю».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають