9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

«Антонов» працює над аналогом ударного безпілотника Akinci

Державне підприємство «Антонов», яке входить до складу ДК “Укроборонпром”, працює над аналогом БПЛА Akinci розробки турецької компанії Baykar.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

На першому етапі держпідприємство разом із підприємствами-кооперантами розробляють ескізний проєкт та представляють його потенційному замовнику та інвестору.

На ДП «Антонов» виготовлятимуть платформу, яка складатиметься з фюзеляжу, крила, хвостового оперення, шасі та двигуна – АІ-450, що серійно виготовляється ДП «Івченко-Прогрес».

“Своєю чергою, маючи двигун та платформу, на БпАК є можливість встановити бортове та наземне радіоелектронне обладнання, таке як: пілотажно-навігаційне, радіозв’язне, розвідувальне, ударне та інше. Це буде доручено здійснити відповідним профільним підприємствам, що задіяні в кооперації”, – коментують в інформагенції Міністерства оборони АрміяInform.

У разі схвалення ескізного проєкту буде здійснено наступний етап: випуск робочих креслень та виготовлення БпАК для подальших льотних та наземних випробувань.

Ще у 2018 році Державне підприємство «Антонов» представило макет стратегічного безпілотного літального апарату на Міжнародному авіакосмічному салоні «АВІАСВІТ – ХХІ».

"Антонов" представив проект стратегічного ударного безпілотника
Фото: J.Sabak

Подібні безпілотні літальні апарати призначені для патрулювання, розвідки, спостереження, здійснення вогневої підтримки наземних сил, а також у цивільних цілях.

"Антонов" представив проект стратегічного ударного безпілотника
Фото: J.Sabak

Заявлені технічні характеристики:

Довжина: 13,09 метрів
Розмах крила: 24,63 метра
Висота: 4,45 метра
Злітна маса: 6000 кг
Максимальна вага цільового навантаження: 1400 кг
Максимальний запас пального: 2700 кг

Тривалість робочого польоту на крейсерській висоті заявлялась у 24 години.

blank
БПЛА Akinci – Фото: Baykar Defence

Турецький безпілотний літальний апарат з аналогічним двигуном розробки ДП «Івченко-Прогрес» так само розпочали розробляти у 2018 році, 21 вересня 2019 року вже показаний перший прототип, а перший політ здійснив 6 грудня 2019 року. Наразі тривають подальші випробування літального апарату.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають