9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

“Антонов” повністю завершив роботу з заміщення російських комплектуючих на вітчизняні та західні аналоги та вже підготовив конструкторську документацію

Державне підприємство “Антонов” повністю завершило проектну роботу з заміщення комплектуючих РФ вітчизняними та західними аналогами.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Про це повідомили в пресслужбі підприємства, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, у звіті присвяченому 74-річчу від створення підприємства.

Відзначається, що окрім проєктних робіт з заміщення, також підготовлено необхідну конструкторську документацію. Крім того, частково придбано нове обладнання для встановлення на військово-транспортний літак Ан-178 та ведуться роботи з переобладнання дослідного зразка цієї машини.

blank
Процес збирання фюзеляжу Ан-178 для Перу Фото: ДП «Антонов»

На цей час підприємством запущено серійне виробництво п’яти Ан-178. В цей перелік входить й Ан-178, який збирають згідно з контрактом, укладеним між ДП ДГЗП “СпецТехноЕкспорт” та Міністерством внутрішніх справ Республіки Перу восени минулого року.

Наразі здійснюється стапельне складання фюзеляжу літака. На підприємстві вже підготовлені до складання консолі крила, центроплан, хвостове оперення та пілони для двигунів цієї машини.

Окрім цього проводяться переговори з іншими потенційними замовниками цієї моделі, в тому числі з силовими відомствами нашої країни.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають