9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

«Антонов» завершив стапельне складання відсіку вантажної підлоги першого серійного Ан-178

У виробничому цеху ДП «АНТОНОВ» завершено стапельне складання відсіку вантажної підлоги літака Ан-178 для Перу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Агрегат вже встановлено в стапель загального складання для проведення подальшого процесу робіт зі збирання.

Завершення стапельного складання відсіку вантажної підлоги літака дозволить продовжити роботи зі складання середньої частини фюзеляжу (Ф2).

blank
Стапельне складання відсіку вантажної підлоги літака Ан-178 ДП «АНТОНОВ»

Складання носової частини фюзеляжу (Ф1) на завершальній стадії. Раніше у виробничому цеху державного підприємства «Антонов» вже завершено складання частини силової підлоги – гермопанелі основної ніші шасі.

На початку лютого на підприємстві виконувались роботи зі складання основних складових частин фюзеляжу Ан-178 (носової частини Ф1, центральної частини Ф-2 та хвостової частини Ф3).

Літак Ан-178 із серійним номером 006 будується для Міністерства внутрішніх справ Республіки Перу в рамках угоди підписаної у 2019 року ДП «Спецтехноекспорт» та МВС Перу.

Державне підприємство “Антонов” поставить Ан-178 для Національної поліції Перу та здійснюватиме його обслуговування на період гарантійного терміну визначеного цим договором.

Ан-178 – середній транспортний літак, що призначений для доставки особового складу, озброєння і легкої військової техніки посадковим та парашутним способами, транспортування матеріальних засобів, пошти та інших вантажів “в навал” або в стандартній тарі та вантажів на піддонах загальною вантажопідйомністю до 18 т.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають