9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

«Антонов» показав хід будівництва планера Ан-178 для МВС Перу

Державне підприємство «Антонов» продовжує побудову планера літака Ан-178 для Міністерства внутрішніх справ Республіки Перу і прес-служба держпідприємства в черговий раз показала хід його будівництва.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Нагадаємо, що контракт на будівництво цього літака було підписано в минулому 2019 році.

Заразу виробничому цеху державного підприємства «Антонов» вже завершено складання частини силової підлоги – гермопанелі основної ніші шасі.

Наразі виконуються роботи зі складання основних складових частин фюзеляжу Ан-178 (носової частини Ф1, центральної частини Ф-2 та хвостової частини Ф3).

Згодом ці агрегати будуть передані до стапеля загального складання.

Літак Ан-178 із серійним номером 006 будується для Міністерства внутрішніх справ Республіки Перу в рамках угоди підписаної у 2019 року ДП «Спецтехноекспорт» та МВС Перу.

Державне підприємство “Антонов” поставить Ан-178 для Національної поліції Перу та здійснюватиме його обслуговування на період гарантійного терміну визначеного цим договором.

Ан-178 – середній транспортний літак, що призначений для доставки особового складу, озброєння і легкої військової техніки посадковим та парашутним способами, транспортування матеріальних засобів, пошти та інших вантажів “в навал” або в стандартній тарі та вантажів на піддонах загальною вантажопідйомністю до 18 т.

blank
Фото: Ивченко-Прогресс

В умовах надзвичайних ситуацій Ан-178 може використовуватись для евакуації населення з зони стихійного лиха, транспортування поранених на стандартних ношах, десантування рятувальних команд.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають