9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

«Антонов» побудує п’ять пасажирських літаків для національної авіакомпанії

14 грудня Міністерство інфраструктури України та ДК «Укроборонпром» підписали меморандум, відповідно до якого нова державна авіакомпанія «Українські національні авіалінії» замовить у ДП «Антонов» п’ять пасажирських літаків.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«Коли ми планували українського національного перевізника – це для стимулювання нашої авіагалузі. Україна одна з небагатьох країн, яка вміє будувати літаки, має технології, виробництво, людей. Не вистачало лише державних замовлень. І зараз ми починаємо це робити для цивільної авіації», – сказав міністр інфраструктури Олександр Кубраков під час церемонії підписання меморандуму.

Він додав, що вже у першому або другому кварталі наступного року будуть підписані безпосередні контракти з ДП «Антонов».

За словами генерального директора Укроборонпрому Юрія Гусєва, відповідно до меморандуму «Антонов» впродовж трьох років побудує п’ять пасажирських літаків Ан-158 на 99 місць. Він додав, що держпідприємство планує збудувати перший літак за 1 рік.

Кубраков зазначив, що пасажирські літаки вітчизняного виробництва будуть використовуватися на регіональних рейсах по Україні та на міжнародних рейсах на короткі відстані.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають