9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

«Антонов» підписав з Саудівською Аравією меморандум про будівництво літаків Ан-132

ДП «Антонов», компанія Taqnia Aeronautics (Саудівська Аравія) й Wahaj підписали тристоронній меморандум про взаєморозуміння по організації виробництва Ан-132. Про це повідомили в прес-службі «Антонов».

Документ підписаний в ході виставки AFED-2018, яка проходить в місті Ер-Ріяд з 25 лютого по 3 березня 2018 року.

Сторони домовилися, що початкова партія серійних транспортників Ан-132 буде побудована на «Антонові» в кооперації з Taqnia і Wahaj. На цьому етапі «Антонов» буде головним виконавцем робіт, а партнери будуть виробляти агрегати та елементи відповідно до коопераційної схемою. Зокрема, Wahaj буде випускати шасі та обладнання для нього.

Наступні етапи передбачають поглиблення кооперації з виробництва літаків «Антонов» на основі стратегічного плану створення виробничих потужностей на території Саудівської Аравії.

Ан-132 – багатоцільовий літак, призначений для перевезення військових і військового обладнання. Проект реалізується ДП «Антонов» в рамках укладеного в квітні 2015 року угоди про кооперацію з саудівськими King Abdulaziz City for Science and Technology (KACST) і Taqnia Aeronautics Co. До проекту також залучені такі виробники авіаційних компонентів, як канадські Pratt & Whitney Canada і CMC Electronics, американська Honeywell, швейцарська Liebherr, британська Dowty Propellers.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають