9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

Антонов назвав вартість нового літака Ан-132

Частка українських комплектуючих в [wiki]Ан-132[/wiki] становить близько 15-20%.

Літаки класу Ан-132 в базовій комплектації коштують приблизно 30-35 мільйонів доларів.

Про це повідомив директор програми літаків Ан-132Д Олександр Хохлов, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Кореспондент.

Ми розраховуємо наблизитися за ціною до нижньої межі цього діапазону, в той час як конкуренти знаходяться ближче до верхньої. Часто літаки такого класу реалізують як літаки спеціального призначення: пошуку і розвідки, морські патрульні, постановники перешкод. Тобто літак виступає платформою для розміщення спецобладнання, – сказав Хохлов.

За його словами, вартість таких модифікацій зі спецобладнанням може досягати 200 млн доларів при базовій ціні платформи 35 млн доларів. Він також додав, що частка українських комплектуючих в Ан-132 становить близько 15-20%.

Програмне забезпечення та керуючий комплекс системи управління літака розробив НТК Екран. Виконавчі механізми поставляє харківський ФЕД. Паливні системи, авіоніка також розроблялися в Україні, – сказав Хохлов.

У той же час він заявив, що не уповноважений назвати точний обсяг інвестицій у створення Ан-132.

Можу сказати, що в контракті на проектування і будівництво першого зразка Ан-132 Антонов з партнерами вкладався на паритетних засадах – 50 на 50%. Це стосується і фінансових, і трудових, і інтелектуальних вливань. На різних етапах проекту було сформовано до 9 спільних команд фахівців. Тому говорити, що саудівці дали гроші, а Антонов за них зробив літак – невірно, – додав директор програми.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають