9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 23 Квітня, 2021

Антонов модернізує борт номер один Ан-148-100В

 • В рамках модернізації планується оновити ряд систем і устаткування літака, а також провести доопрацювання салону для установки механізованого трапа у задніх дверях салону.

  ДП “Антонов” (Київ) проведе до кінця 2017 модернізацію регіонального реактивного пасажирського літака Ан-148-100В, що входить в парк обслуговуючого вищих посадових осіб держави ДАП “Україна”.

  Згідно з повідомленням в системі ProZorro, обсяг укладеного днями сторонами договору на проведення робіт склав 28,16 млн грн, повідомляє Національний промисловий портал.

  До кінця року на літаку проведуть: доопрацювання системи кондиціонування, перепрограмування обчислювальної системи літаководіння ВСС-100, комплексної системи електронної індикації та сигналізації КСЕІС-148, системи управління літаковим устаткуванням СУОС-148, бортовий системи технічного обслуговування БСТО і радіо-передавального пристрою РПП.

  Також за ці гроші зроблять розробку конструкторської документації та матеріалів для заміни систем RDR-4B, Mark-V-A, CAS-100; перепрограмування БСТО і РПП; заміну метеорологічного локатора RDR-4D; заміну системи раннього попередження зіткнення із землею Mark-V-A; заміну системи попередження зіткнення літаків у повітрі CAS-100; встановлення механізованого трапа задньої вхідних дверей; доопрацювання салону під трап; розробку змін до експлуатаційної документації в зв’язку з встановленням нового обладнання супутні роботи на літаку, льотні випробування і технічне обслуговування при них.

  Угода передбачає перший аванс в розмірі 11,55 млн грн. (41%) до 20 квітня і другий в розмірі 2,53 млн грн. (9%) до 20 травня. Решта оплатять після надання послуг.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Розпочались випробування нової моделі трамвая “Татра-Юг” (фото)

  У вівторок, 20 квітня, відбувся перший виїзд на експлуатаційні випробування нового трамваю заводу Татра-Юг модифікації К-1Т306, що...

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.Про це в інтерв’ю для...

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».Передає Національний Промисловий...

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  Зараз читають

  Підприємства “Укроборонпрому” збільшили виробництво на 5% у I кварталі

  Загальний обсяг виробництва товарів, виконання робіт та надання послуг підприємств державного концерну "Укроборонпром" у першому кварталі поточного...

  Завод імені Малишева проведе модернізацію пакистанських танків Т-80УД

  Державне підприємство «Завод імені Малишева» проведе модернізацію основних бойових танків Т-80УД армії Пакистану.Передає Національний...

  З Китаю до України відправився перший контейнерний потяг з електронікою

  З Китаю в Україну відправлено перший прямий контейнерний потяг з електронікою. У країну він привезе електронну техніку...

  «Івченко-Прогрес» розробляє новий двигун для реактивних літаків

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» з Запоріжжя працює над новим двигуном для реактивних навчальних та навчально-бойових літаків.