9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

Антонов модернізує борт номер один Ан-148-100В

blankВ рамках модернізації планується оновити ряд систем і устаткування літака, а також провести доопрацювання салону для установки механізованого трапа у задніх дверях салону.

ДП “Антонов” (Київ) проведе до кінця 2017 модернізацію регіонального реактивного пасажирського літака Ан-148-100В, що входить в парк обслуговуючого вищих посадових осіб держави ДАП “Україна”.

Згідно з повідомленням в системі ProZorro, обсяг укладеного днями сторонами договору на проведення робіт склав 28,16 млн грн, повідомляє Національний промисловий портал.

До кінця року на літаку проведуть: доопрацювання системи кондиціонування, перепрограмування обчислювальної системи літаководіння ВСС-100, комплексної системи електронної індикації та сигналізації КСЕІС-148, системи управління літаковим устаткуванням СУОС-148, бортовий системи технічного обслуговування БСТО і радіо-передавального пристрою РПП.

Також за ці гроші зроблять розробку конструкторської документації та матеріалів для заміни систем RDR-4B, Mark-V-A, CAS-100; перепрограмування БСТО і РПП; заміну метеорологічного локатора RDR-4D; заміну системи раннього попередження зіткнення із землею Mark-V-A; заміну системи попередження зіткнення літаків у повітрі CAS-100; встановлення механізованого трапа задньої вхідних дверей; доопрацювання салону під трап; розробку змін до експлуатаційної документації в зв’язку з встановленням нового обладнання супутні роботи на літаку, льотні випробування і технічне обслуговування при них.

Угода передбачає перший аванс в розмірі 11,55 млн грн. (41%) до 20 квітня і другий в розмірі 2,53 млн грн. (9%) до 20 травня. Решта оплатять після надання послуг.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають