9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

“Антонов” хоче вийти на рівень виробництва 12 літаків Ан-178 на рік з 2023 року

Сертифікація оновленого українського транспортника має початися в наступному році. Як повідомив новий Президент ДП “Антонов” Олександр Лось, Ан-178 наразі найбільш близький до початку серійного виробництва.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

“Єдине найближче підготовлене серійне виробництво на сьогодні – це літак Ан-178. Слідом за ним піде, звичайно, пасажирський Ан-158, оскільки вони споріднені по обладнанню. Також ми приступаємо до роботи над літаком, який має робочу назву Ан-188”, – відзначив він в інтерв’ю виданню “Економічна правда”.

При цьому він підкреслив, що мова йде про створення нової конфігурації Ан-178 на якому буде заміщено близько третини комплектуючих, які раніше мали постачатися з РФ.

“У нас стоїть завдання завершити створення нової конфігурації літака Ан-178. У 2021 році цей процес має дійти фінальної стадії саме з точки зору випробувань та сертифікації”, – наголосив Олександр Лось.

blank
Процес імпортозаміщення на першому Ан-178. Фото: УМП

В компанії дуже розраховують на державні замовлення, що можуть дати старт виробництву оновленого літака.

“Починаючи з 1 січня 2023 року, паралельно напрацьовуючи фінансову складову, ринки, та опрацювавши держзамовлення від українських компаній, ми маємо виходити на темп 12 літаків АН-178 на рік”, – повідомив Президент ДП “Антонов”.

blank
Ан-178 з серійним номером 006. Фото: УМП

“Це те, що ми бачимо з потенційного маркетингового аналізу, що потрібно державним органам України, і відповідає тим намірам, про які ми чуємо від наших потенційних замовників”, – зазначив він.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають