9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 15 Червня, 2021

“Антонов” готується до стапельної збірки Ан-178 для Перу

 • Попри впровадження карантину через епідемію коронавірусу, компанія “Антонов” продовжує виробництво літаків Ан-178 за контрактом, укладеним компанією “Спецтехноекспорт” з Міністерством внутрішніх справ Республіки Перу. На сьогодні завершені підготовчі роботи по стапельній збірці фюзеляжу літака.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  У цехах агрегатного складання на завершальному етапі йдуть роботи з виготовлення носової частини фюзеляжу (Ф-1) і середніх секцій панелей фюзеляжу (Ф-2). Повністю завершено виготовлення центральній частині крила, лівої та правої консольних частин крила, хвостового оперення. Чи готові для подальшої інтеграції на літак два пілони двигунів.

  “В умовах карантину, наскільки це можливо, ми зберігаємо роботу окремих виробничих майданчиків для продовження збірки літака відповідно до міжнародного контракту. Ми продовжуємо випускати окремі деталі та вузли в верстатних цехах. Попри те, що карантин змушує нас коригувати виробничий план, ми разом з компанією “Спецтехноекспорт” продовжуємо безперебійну роботу по логістичним та фінансових питанням, що також є важливою складовою будь-якої великої міжнародної угоди”, – зазначив президент копанні “Антонов” Олександр Донець.

  Всього в ланцюжку поставок для нового Ан-178 беруть участь 25 українських компаній і близько 30 європейських і північноамериканських постачальників. Для організації виконання контракту залучається великий український банк, а також три іноземні банківські та фінансові установи.

  Повідомляється, що конфігурація літака, замовлена Міністерством внутрішніх справ Республіки Перу, дозволяє здійснювати перевезення персоналу до 100 осіб, перевезення 80 пасажирів, доставлення вантажів до 18 тонн і евакуацію 40 поранених.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану авіаційну ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури для Харкова.

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового виготовлення металевих виробів заданої форми...

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією НВО "Небо України".

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Івченко-Прогрес” розпочало процес імпортозаміщення на гвинтах до транспортника Ан-70

  ДП "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" ім. академіка О. Г. Івченка", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", почало працювати над модернізацією унікальних...

  ​Міноборони сформувало вимоги до наземних бойових дронів та проведе відкритий конкурс між компаніями-виробниками

  У Міністерстві оборони України сформували вимоги до наземного бойового дрона, який має посилити Збройні Сили України вже у найближчій перспективі та проведе...

  Зараз читають

  У Львові погодили проєкт будівництва канатної дороги на Високий замок

  Депутати Львівської міської ради погодили проєкт постанови про будівництво канатної дороги на Високий замок. На засіданні міськради...

  «ХКБМ» спільно з військовими створює роботизований комплекс на базі БТР-4Е

  На ДП «ХКБМ» опрацьовують концепцію створення роботизованого наземного комплексу на базі колісного шасі БТР-4Е.

  Миколаївський портовий термінал ЕВТ завантажив найбільше судно з початку своєї роботи

  У Миколаєві портовий термінал ЕВТ завантажив найбільше у своїй історії судно з максимальною інтенсивністю, обробивши панамакс Georgia...

  З порту Ізмаїл баржами по Дунаю відправили партію самоскидів БелАЗ до Сербії (фото)

  Державне підприємство "Ізмаїльський морський торговельний порт" здійснило перевантаження на баржі трьох кар'єрних самоскидів марки БелАЗ, які відправляться...