9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

Ан-225 “Мрія” здійснила свій перший політ після ремонту та модернізації (фото)

Антонов Ан-225 “Мрія” – найбільший в світі літак, здійснив перший політ та експлуатаційні випробування 19 березня, після технічного обслуговування та простою в аеропорту Гостомель (Київська область).

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defence-Blog.

Літак перебував на аеродромі близько року і пройшов етап ремонту та часткової модернізації. Михайло Харченко, директор авіакомпанії “Авіалінії Антонова”, повідомив, що літак отримав оновлену авіоніку та нове обладнання.

Після тривалого простою, командою пілотів та наземних техніків було підтверджено придатний стан всіх систем літака і його нового обладнання.

Літак пілотувався старшим пілотом “Антонова”,  Дмитром Антоновим, він сказав, що політ пройшов добре і все обладнання працює нормально. Робота усіх систем літака Ан-225 повністю задовольняється згідно норм виробника з усіма компонентами у працездатному та повністю функціональному стані.

Ан-225 Мрія – це стратегічний повітряний вантажний літак, розроблений КБ Антонова в 1980-х роках. Він оснащений шістьма турбовентиляторними двигунами і є найважчим літаком, що коли-небудь будувався. Його максимальна злітна вага дорівнює 640 тоннам. Він також має найбільший розмах крила для будь-якого літального апарату в оперативному обслуговуванні. Літак був побудований в одному екземплярі і зараз використовується Авіалініями Антонова для перевезення вантажів, маючи регістраційний номер UR-82060.

“Мрія” встановила 240 світових рекордів, включаючи перевезення найважчого вантажу масою 253 тонни, найважчого окремого вантажу з масою 186,7 тонн, а також найдовшого вантажу довжиною 42,1 метр. Завдяки своїм можливостям, Ан-225 неодноразово приймав участь у гуманітарних операціях, доставляючи на проблемні території десятки або сотні тонн корисного навантаження.

 

АвторDefence-Blog

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають