9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Ан-22 “Антей” облетить 5 аеропортів щоб доставити двигун для Airbus А330 на Кубу

Ан-22 “Антей” компанії “Авіалінії Антонова” 29 листопада вилетів з аеропорту Гостомель, щоб здійснити доставку двигуна на Кубу для літака Airbus A330 авіакомпанії Thomas Cook.

Передає Національний промисловий портал з посиланням на ЦТС.

По дорозі на Кубу унікальний літак “Антонова” з реєстраційним номером UR-09307 відвідає п’ять аеропортів в різних країнах, щоб взяти на борт комплектуючі двигуна. Вчора ввечері Ан-22 приземлився в шотландському аеропорту Глазго Прествік. Тут в літак був занурений 900-кілограмовий обтічник двигуна. Уже сьогодні обтічник був доставлений в аеропорт Гельсінкі.

Далі на шляху проходження українського літака – аеропорти Манчестер і Гандер (Канада). Уже з Канади Ан-22 полетить на Кубу. На зворотному шляху у “Антея” знову заплановано відвідання аеропортів Гандер і Манчестер. У Гостомель Ан-22 повинен повернутися 6 грудня.

Раніше повідомлялося, що інший літак “Авіаліній Антонова”, Ан-124 з бортовим номером UR-82008, доставив в аеропорт Гус-Бей двигун для лайнера Airbus A380 авіакомпанії Air France, який здійснив екстрену посадку в Канаді після того як втратив частину одного з своїх двигунів під час польоту за маршрутом Париж – Лос-Анджелес.

Останні новини:

Зараз читають