9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 15 Червня, 2021

Акції «Мотор Січ» знаходяться в китайському державному банку

 • Китайці, які придбали частину компанії «Мотор Січ» втратили власність на ці акції.

  Під час онлайн конференції 19 травня, організованої американським аналітичним центром «Атлантична Рада», обговорювалося питання того, як реформа «Укроборонпрому» може наблизити Україну до НАТО, забезпечити їй місце на карті світового оборонного виробництва і стати стимулом для інновацій і розвитку української економіки. Пише Голос Америки.

  Дослідник американського Центру Пенн-Байдена Майкл Карпентер привів «Мотор Січ» як приклад того, що при залученні інвестицій оборонного сектора України варто бути пильною щодо політики Китаю в цій сфері.

  «У стані економічного хаосу, який створив COVID-19, я припускаю, що Китай буде прагнути в багатьох країнах Східної Європи купити проблемні активи за дешевою ціною», – сказав Карпентер.

  «Важливо, щоб коли «Укроборонпром» шукав зовнішніх інвесторів і створював спільні підприємства, щоб американська оборонна промисловість була готова до партнерства та інвестицій», – зауважив аналітик, висловлюючи переконання, що саме залучення західних компаній до інвестицій, стане трансформаційним сектором.

  Прикладом неоднозначною спроби китайської сторони купити стратегічно важливий актив в Україні стала операція з «Мотор Січі».

  Генеральний директор «Укроборонпрому» Айварас Абромавічус у відповідь заявив:

  «Я переконаний, що такі супер стратегічно важливі активи на час війни повинні залишатися в державній власності».

  Відповідаючи на питання про розвиток подій навколо спроб покупки акцій «Мотор Січі» китайською стороною, Абромавічус сказав:

  «Ситуація з« Мотор Січ »є досить статичною певний час. З того, що нам відомо, китайці, які придбали частину компанії в обхід певних законодавчих актів України, тепер втратили власність на ці акції. Вони, можливо, зараз знаходяться в китайському державному банку».


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  КБ «ЛУЧ» представило макет модернізованого зенітно-ракетного комплексу ближньої дії «Стріла-10 «Луч»

  КБ «ЛУЧ» презентувало на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» модернізований зенітний ракетний комплекс ближньої дії «Стріла-10...

  У Києві представили бронеавтомобілі «Новатор» з ударним БПЛА та бойовим модулем (фото)

  Компанія «Українська бронетехніка» продемонструвала на виставці «Зброя та безпека - 2021» дві нові версії спеціального броньованого авто «Новатор». На базі українського бронеавтомобіля...

  Представлено дизайн нового зенітно-ракетного комплексу від КБ «ЛУЧ»

  Державне Київське конструкторське бюро «ЛУЧ» на міжнародній зброярській виставці «Зброя та Безпека - 2021» представило макет зенітно-ракетного комплексу середньої дальності, над яким...

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану авіаційну ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури для Харкова.

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового виготовлення металевих виробів заданої форми...

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією НВО "Небо України".

  Зараз читають

  “Іскра” розробляє нову багатофункціональну РЛС “Мангуст” (фото)

  КП "Науково-виробничий комплекс "Іскра", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", продовжує працювати над новітньою багатофункціональною РЛС "Мангуст"...

  Розробку нового позашляховика для української армії продовжать п’ять приватних компаній

  Дослідно-конструкторські роботи за темою легкового автомобіля підвищеної прохідності для Збройних сил України погодилися продовжити п’ять приватних компаній.

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.

  У параді до Дня Незалежності України візьмуть участь літаки країн-партнерів

  У параді з нагоди 30-ї річниці відновлення Незалежності України візьмуть участь літаки країн-партнерів.Передає Національний...