9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Лютого, 2023

Air Ocean Airlines зацікавлена отримати літаки Ан-140

Нова українська авіакомпанія Air Ocean Airlines, яка використовує літаки Ан-148-100Е, розраховує на співпрацю із Харківським авіаційним заводом.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на видання Крылья.

Про це у Харкові 12 грудня після відкриття рейсу до Львова сказав директор авіакомпанії Air Ocean Airlines Микола Мельниченко, відповідаючи на запитання кореспондентів про те, чи авіакомпанія розглядає можливість закупівлі двох літаків Ан-140, які знаходяться на фінальній стадії готовності та перебувають у цехах Харківського авіазаводу.

“Повинен сказати, що апріорі експлуатація літака меншої місткості (ви знаєте, що на нашому літаку Ан-148 75 крісел, на Ан-140, здається, – 52 крісла) з точки зору економіки, особливо зараз, для нас, коли рейси накочуються, 100-відсоткове завантаження отримати майже неможливо, тому літак із меншою місткістю нам потрібен, ми розглядаємо це питання, але чи це буде харківський (Ан-140 – ред.), чи не харківський – це ще питання, бо компанія молода, компанія приватна, допомоги від когось збоку ми не маємо і не чекаємо, розраховуємо на власні сили”, – сказав Мельниченко.

blank

Він звернув увагу на ціну нових літаків, яка є досить великою для молодої авіакомпанії. Мельниченко додав, що “Антонов” та завод “Мотор Січ” надають авіакомпанії “дуже велику підтримку та допомогу” і запасними частинами, і спеціалістами, і під час підготовки персоналу.

“Ми всі українці, за кордоном у нас нічого немає. Слава богу, що фірма “Антонов” знаходиться у нас у Києві, під боком. Так само, як і Харківський авіаційний завод. Ми сподіваємось, у майбутньому також на співпрацю з цією організацією”, – підсумував Мельниченко.

Нагадаємо, два пасажирські літаки Ан-140, що знаходяться в фінальній стадії готовності, є в цехах Харківського авіазаводу, планують викупити авіалінії “Мотор Січ”. За словами заступника генерального директора з виробництва ДК “Укроборонпром” Ігоря Фоменка, “Мотор Січ” викуповуватиме літаки під лізингову схему з “Укрексімбанком”. Цей банк фінансуватиме добудову літаків.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають