9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

“410 Завод ЦА” наступного року очікує понад мільярд гривень доходів

Згідно з повідомленням представників ДП “410 Завод ЦА”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, підприємство значно наростило портфель замовлень й планує наступного року отримати чистий дохід у понад 1 мільярд гривень.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

“Затверджено фінансовий план на 2021 рік з чистим доходом у розмірі 1,1 млрд грн, що підтверджено реальним портфелем замовлень”, – наголосив Генеральний директор заводу Олександр Пащенко.

blank
Цех ДП “410 Завод ЦА”

Наразі на підприємстві передають один з нещодавно відремонтованих транспортників Міноборони, а ще один збираються відправити замовнику у грудні цього року. Крім того, на завод для ремонту прибув Ан-26 (11 вересня), а ще один проходить підготовку до перельоту на Державне підприємство.

blank
Ремонтні роботи над літаками сімейства Ан-26 на ДП “410 Завод ЦА” / Фото:”410 Завод ЦА”

“До кінця цього року очікується додатково 3-4 літаки”, – повідомила пресслужба ДП “410 Завод ЦА”.

Окрім обслуговування техніки для українських силовиків, завод почав працювати й з іноземними партнерами. Зокрема, 11 серпня 2020 року, на держпідприємство для проходження капітального ремонту прибули три транспортні літаки Ан-32Б Військово-повітряних сил Республіки Шрі-Ланка.

Також повідомляється про підписання контракту на ремонт літака повітряного спостереження та аерофотознімання Ан-30 ВПС Болгарії, який незабаром має прибути до України.

blank
Літак Ан-30 ВПС Болгарії Фото: pan.bg

“Додатково проведено активну роботу на зовнішньоекономічному ринку, що дозволить у четвертому кварталі 2020 та у 2021 роках прийняти на ремонт ще вісім літаків від іноземних замовників”, – відзначили представники “410 Завод ЦА”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають