9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Машинобудівне підприємство «СМНВО-Інжиніринг» продовжує надавати допомогу своїм працівникам (фото)

Одне з найбільших у Європі машинобудівних підприємств з виготовлення обладнання для нафтовидобувної, газової атомної та хімічної галузей – «СМНВО-Інжиніринг» – продовжує надавати гуманітарну допомогу своїм працівникам.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

За сприяння генерального директора підприємства Володимира Лук’яненка доставлений черговий вантаж гуманітарної допомоги, що складається з продуктів тривалого зберігання, засобів гігієни для дітей та породіль, виробів медичного призначення. Загальна вага вантажу близько 8 тонн.

blank

В першу чергу допомогу отримають працівники АТ «СМНВО-Інжиніринг» та ДП «Завод обважнених бурильних та ведучих труб», які працюють на найскладніших ділянках виробництва: ковалі, сталевари, термісти, котельники, електрозварювальники та інші.

Частина гуманітарного вантажу (вироби медичного призначення для надання першої невідкладної допомоги) буде переданою медичним закладам міста та підрозділам територіальної оборони.

З початку російського вторгнення в Україну керівництво АТ «СМНВО-Інжиніринг» ініціювало надання гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів найбільш уразливим категоріям працівників. Станом на сьогодні вже роздано понад 30 тонн продуктів харчування як тривалого зберігання, так і м’ясо-молочних наборів.

Керівництво підприємства й надалі планує підтримувати своїх робітників і продовжить надавати допомогу їм та їхнім родинам.

Останні новини:

Зараз читають