9.5 C
Alba Iulia
Субота, 18 Вересня, 2021

“Антонов” провів масштабні закупівлі комплектуючих для виробництва п’яти Ан-178

 • Державне підприємство “Антонов”, яке входить до складу ДК “Укроборонпром”, продовжує роботи з виготовлення чотирьох нових транспортних літаків Ан-178-100Р та імпортозаміщення дослідного зразка.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

  Так, згідно з інформацією оприлюдненої на майданчику ProZorro, 6 квітня цього року був укладений контракт з ДП “Харківське агрегатне конструкторське бюро” за тендером “продукція для літаків Ан-178-100Р Міністерства Оборони України“.

  Контракт ДП “Антонов” з ДП “Харківське агрегатне конструкторське бюро”

  Для літаків Ан-178 (заводські номери 007, 008 та 009) мають закупити різноманітні внутрішні механізми в широкій номенклатурі (близько 30 комплектів, 275 деталей). Серед замовлених деталей присутні різного роду датчики, крани, клапани, сигналізатори, насоси та інші системи літаків.

  Контракт ДП “Антонов” з ДП “Харківське агрегатне конструкторське бюро”

  Для Ан-178 (з.н. 007) постачання має відбутися до 30 липня поточного року, для № 008 – до 30 жовтня цього року., а для № 009 – до 30 грудня 2021 року. Вартість комплектуючих становить 127 150 999 гривень.

  Ще одне велике замовлення на комплектуючи для трьох літаків, що призначені для Збройних сил України, отримало українське підприємство ПрАТ “Вовчанський агрегатний завод” (контракт від 31 березня 2021 року). Приватне підприємство повинне бути поставити у 3 кварталі 2021 року 273 одиниць комплектуючих (в номенклатурі з 11 найменувань) на загальну суму у 29 875 963 гривень.

  Контракт ДП “Антонов” з ПрАТ “ВАЗ”

  Зокрема, ДП “Антонов” придбає для трьох Ан-178-100Р вісім видів різних клапанів, шість комплектів комбінованих приводів механізації та 12 одиниць електромагнітних гальм.

  Контракт ДП “Антонов” з ПАТ “Дніпропетровський агрегатний завод”

  Своєю чергою, для дослідного зразка Ан-178 (зн 001) та перуанського транспортника (зн 006) 2 квітня 2021 року антонівці замовили у ПАТ “Дніпропетровський агрегатний завод” 36 складових (номенклатура з семи пунктів) на суму у 2 949 218 гривень зі строком постачання товарів у 90 днів з дати зарахування коштів на рахунок постачальника.

  Фото: Офіс Президента України

  Також ДП “Антонов” замовило в американської компанії Rockwell Collins, Inc. авіоніку (5 пунктів 14 комплектів) на $1 012 635.

  Контракт ДП “Антонов” з американською компанією Rockwell Collins, Inc.

  Контракт підписаний 5 квітня цього року зі строком постачання 200 календарних днів з моменту передоплати.

  Контракт ДП “Антонов” з американською компанією Rockwell Collins, Inc.

  Нагадаємо, у листопаді 2019 року ДП ДГЗП “Спецтехноекспорт” підписало контракт з Міністерством внутрішніх справ Республіки Перу щодо постачання багатоцільового транспортного літака Ан-178. Майже одразу після цього почалися роботи з модернізації та заміщення російських складових й на дослідному зразку. За попереднім планом, імпортозаміщення має бути завершене до кінця цього року, а з початку наступного почнуться льотні сертифікаційні випробування.

  Фото: Офіс Президента України

  Наприкінці грудня 2020 року Міністерство оборони України підписало з ДП “Антонов” контракт на постачання трьох транспортних літаків Ан-178-100Р. Машини мають бути готові у 2023-2024 роках.

  Зазначимо, раніше на ДП “Антонов” замовили виробництво шасі для літаків Ан-178 на “Південному машинобудівному заводі”. Крім того, українське авіабудівне підприємство замовило у США розробку системи завантаження і повітряного десантування вантажів для літаків все тих же військово-транспортних Ан-178.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Парламент ухвалив за основу законопроєкт про розвиток виробництва біометану

  Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт №5464 "Про внесення змін до закону України "Про альтернативні види...

  Міноборони уклало договори на закупівлю 37 тисяч тонн палива

  Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони розпочав процедури закупівлі пально-мастильних матеріалів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Для української армії випробовують рухому станцію очищення води «Джерело-2000»

  В інтересах Збройних сил України проводять випробування рухомої станції очищення води «Джерело-2000».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Реалізації проєкту високошвидкісної залізниці в Україні коштуватиме 2-5 мільярдів доларів

  Вартість будівництва високошвидкісної залізниці в Україні може скласти близько 2-5 мільярдів доларів, заявив заступник директора департаменту інвестиційної діяльності "Укрзалізниці" Володимир Шемаєв.

  До України прибув 50-й контейнерний потяг з Китаю (відео)

  До Києва з Чунцина прибув контейнерний поїзд, який доставив 62 контейнери.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр транспортних стратегій.

  В Ужгороді побудували перший у місті скейт-майданчик

  На площі Богдана Хмельницького в Ужгороді відкрили перший у місті майданчик для катання на скейтбордах і роликах.Передає Національний Промисловий...

  Бельгія передала Україні науково-дослідне судно Belgica для екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів

  Для проведення екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів Бельгія передала Україні науково-дослідне судно «Belgica» (A962).Про це йдеться в...

  Зараз читають

  Міноборони уклало договори на закупівлю 37 тисяч тонн палива

  Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони розпочав процедури закупівлі пально-мастильних матеріалів.Передає Національний...

  Радивилівський комбінат хлібопродуктів приватизували за 147 мільйонів гривень

  Онлайн-аукціон з приватизації Радивилівського комбінату хлібопродуктів, що на Рівненщині, відбувся 30 серпня. В результаті, переможець торгів запропонував...

  Винзавод в Одесі приватизують за 65 мільйонів гривень

  Фонд держмайна виставив на приватизаційний аукціон майновий комплекс "Одесавинпром" зі стартовою ціною 65,3 мільйона гривень, торги відбудуться...

  Порт Південний побудує два об’єкти для обробки експортних та імпортних вантажів

  ДП "Морський торговельний порт Южний" планує реалізацію двох великих інвестиційних проєктів, спрямованих на збільшення перевалочних потужностей підприємства....