9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

АМПУ отримала першу партію генераторів від США

ДП «Адміністрація морських портів України» отримало перші 12 генераторів великої потужності, які є донорською допомогою від Фонду Говарда Дж. Баффета (HGBF) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) українським портовикам.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Порти України.

Найближчим часом очікується отримання наступних партій генераторів, які дозволять забезпечити роботу підприємства.

“Енергетична незалежність — теж форма незалежності, яка зараз для нас важлива. Країна-агресор своїми терористичними атаками нищить цивільну інфраструктуру, зокрема і енергетичну. Відсутність енергопостачання для портів означає практично повну зупинку усіх виробничих процесів. А це значить — уповільнення темпів перевалки вантажів, зокрема і гуманітарних, з продовольством для найбідніших країн. Генератори потрібні нам як стратегічний резерв, який забезпечить безперебійну роботу усіх філій ДП «АМПУ» та підприємств морської галузі”, — наголосив в.о. голови АМПУ Олексій Востріков.

В умовах військової агресії з боку Росії, АМПУ веде активну взаємодію з проєктом USAID «Економічна підтримка України» (USAID ERA) та іншими організаціями, в частині пошуку донорів для отримання матеріально-технічної допомоги, яка потенційно дозволить збільшити експортний потенціал Дунайського регіону (мобільні навантажувачі для зерна та насіння, зернові насоси, тимчасові склади для зберігання зерна, річ стакери, морські катери для лоцманів, буксири тощо) та забезпечити безперервний режим роботи підприємства та українських портів в умовах наслідків від російських ракетних ударів (портативні дизельні генератори тощо).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають