9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Американська компанія L3Harris отримала контракт на виготовлення ракетних систем VAMPIRE для України

Компанія L3Harris Technologies оголосила про отримання контракту від міноборони США на поставку ракетних систем VAMPIRE для України.

Новину про це опублікували на офіційному сайті L3Harris, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Заявлено, що вартість цього контракту становить 40 мільйонів доларів.

Мобільна система VAMPIRE дозволить сухопутним військам України виявляти та збивати ворожі безпілотники, а також наносити ураження по наземних цілях противника.

Очікується, що нова система допоможе Україні значно посилити протиповітряну оборону та захистити цивільну інфраструктуру.

За контрактом L3Harris має встановити систему VAMPIRE на транспортні засоби, які надасть уряд США.

blank
Багатофункціональна ракетна система Vampire американськоої компанії L3Harris

Контракт передбачає поставку Пентагону 14 систем VAMPIRE: чотири — до середини 2023 року і ще десять — до кінця 2023 року.

Прототип системи VAMPIRE обрали для пакета міжнародної військової допомоги на 3 мільярди доларів США в рамках Ініціативи сприяння безпеці в Україні. Компанія-виробник надіслала зразок цього озброєння Пентагону ще у квітні минулого року, однак про те, що Україна все-таки отримає VAMPIRE, у Білому домі повідомили в серпні 2022 року.

Мобільна система VAMPIRE – відносно нова розробка. Польові випробування VAMPIRE почалися у 2021 році, а влітку 2022 року компанія продовжила випробування дальності уражання цілей та загальної надійності систем.

«З серпня ми інвестували в закупівлі, тестування та сертифікацію, щоб виробництво VAMPIRE могло початись без затримки», — сказав Люк Савой, президент відділу спостереження та розвідки L3Harris.

blank
Багатофункціональна ракетна система Vampire американськоої компанії L3Harris

Система керованого озброєння VAMPIRE інтегрує оптико-електронну систему WESCAM MX-10 з тепловізійною та телевізійною камерами, що відповідає за виявлення цілей і наведення та пускову установку чотирьох 70-мм керованих ракет APKWS.

Advanced Precision Kill Weapon System (APKWS) – це система лазерного наведення, яку встановлюють на ракети Hydra 70. Така модернізація робить із некерованих авіаційних ракет високоточні боєприпаси.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають