9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

Зростання лізингового портфеля сільськогосподарської техніки становить – 28%

 • В агропоромисловому секторі України відзначається стала динаміка росту лізингових договорів. За даними асоціації «Українське об’єднання лізингодавців» тільки за перше півріччя 2018 року, сукупна вартість укладених договорів сягнула біля 3 млрд гривень, що більше ніж на 28% ніж, за аналогічний період попереднього фінансового року.

  Як зазначають експерти лізингового ринку, аграрний напрямок за темпами розвитку переконливо випереджає інші галузі господарства, поступаючись лише транспортному.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «agroportal.ua».

  Лізингові договори першого півріччя 2018 року наблизилися до рекордної суми в 6 млрд гривень і це обумовлено швидкими темпами зростання не тільки українського агропромислового комплексу, а всієї економіки країни в комплексі.
  Як повідомляють експерти асоціації, лідерами попиту на ринку сільськогосподарської техніки залишаються визнані світові бренди «John Deere», «Case», «New Holland», «Class» до яких долучився вітчизняний «ХТЗ».

  Найкращі показники в системі надання лізингових послуг у 2018 році демонстрували вітчизняні компанії «Райффайзен Лізинг Аваль», «УЛФ-Фінанс», «Теком-Лізінг», «Ленд-Ліз». Національний ринок лізингових послуг демонструє стале зростання, серед установ які фінансують агропромисловий комплекс виділяються не лише приватні та спеціалізовані лізингові компанії, а також державні оператори. Одним з таких операторів є державне підприємство ВАТ «Украгролізинг», яке передало замовникам понад 200 одиниць техніки.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  У японському місті Нагоя відкрили першу українську недільну школу

  У японському місті Нагоя відкрили першу українську недільну школу. Також це перший такий навчальний заклад у Японії,...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству...

  Бронеавтомобілі «Козак-5» пішли на експорт

  Бронеавтомобіль «Козак-5» розробки та виробництва Науково-виробничого підприємства «Практика» отримав перші експортні контракти.Передає Національний...

  Розвідувальний корабель “Сімферополь” в рамках державних випробувань відпрацював ухиляння від ракетної атаки (відео)

  Новий український розвідувальний корабель "Сімферополь" успішно проходить державні випробування у відкритому морі.Передає Національний Промисловий...