9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 25 Січня, 2022

Зростання лізингового портфеля сільськогосподарської техніки становить – 28%

В агропоромисловому секторі України відзначається стала динаміка росту лізингових договорів. За даними асоціації «Українське об’єднання лізингодавців» тільки за перше півріччя 2018 року, сукупна вартість укладених договорів сягнула біля 3 млрд гривень, що більше ніж на 28% ніж, за аналогічний період попереднього фінансового року.

Як зазначають експерти лізингового ринку, аграрний напрямок за темпами розвитку переконливо випереджає інші галузі господарства, поступаючись лише транспортному.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «agroportal.ua».

Лізингові договори першого півріччя 2018 року наблизилися до рекордної суми в 6 млрд гривень і це обумовлено швидкими темпами зростання не тільки українського агропромислового комплексу, а всієї економіки країни в комплексі.
Як повідомляють експерти асоціації, лідерами попиту на ринку сільськогосподарської техніки залишаються визнані світові бренди «John Deere», «Case», «New Holland», «Class» до яких долучився вітчизняний «ХТЗ».

Найкращі показники в системі надання лізингових послуг у 2018 році демонстрували вітчизняні компанії «Райффайзен Лізинг Аваль», «УЛФ-Фінанс», «Теком-Лізінг», «Ленд-Ліз». Національний ринок лізингових послуг демонструє стале зростання, серед установ які фінансують агропромисловий комплекс виділяються не лише приватні та спеціалізовані лізингові компанії, а також державні оператори. Одним з таких операторів є державне підприємство ВАТ «Украгролізинг», яке передало замовникам понад 200 одиниць техніки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають