9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

За останніх чотири роки експорт українського борошна виріс в 40 разів

 • Україна за підсумками минулого сезону увійшла в ТОП-6 найбільших експортерів борошна. На жаль, в поточному МР таких результатів досягти не вдасться, але факт залишається фактом – ми змогли за останні чотири роки наростити відвантаження борошна фактично в 40 разів.

  Про це в інтерв’ю ІА «АПК-Інформ» розповів директор ГО «Борошномели України» Родіон Рибчинський.

  «В останні 5 років спостерігалося зростання обсягів поставок українського борошна на зовнішні ринки, що і дозволяло підприємствам розвиватися, проводити модернізацію. Можна сказати, що в Україні почалося якесь відродження будівництва нових борошномельних заводів», – каже Родіон Рибчинський.

  Фахівець відзначив, що за останні кілька років в експлуатацію було введено близько 10 великих підприємств. Причому на них використовується сучасне, якісне швейцарське і турецьке обладнання.

  «Це досить позитивний аспект, тому що в даний сегмент України вперше за останні 20 або навіть 30 років почали заходити серйозні інвестиції. Практично всі млини, які були побудовані протягом останніх 4 років, орієнтовані на виробництво продукції, призначеної для експорту», – сказав експерт.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Зараз читають

  Розпочато випробування нової командно-штабної машини на базі БТР-4 для Таїланду (відео)

  На ДП "Київський бронетанковий завод", який входить до складу ДК "Укроборонпром", пройшов перший етап збирання та пробігових...

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий...

  У японському місті Нагоя відкрили першу українську недільну школу

  У японському місті Нагоя відкрили першу українську недільну школу. Також це перший такий навчальний заклад у Японії,...

  Морська охорона ремонтує черговий сторожовий катер «Гриф» на Азовському морі

  Маріупольський загін Морської охорони Державної прикордонної служби України оголосив про закупівлю послуг з ремонту катера «Гриф».