9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 25 Січня, 2022

За останніх чотири роки експорт українського борошна виріс в 40 разів

Україна за підсумками минулого сезону увійшла в ТОП-6 найбільших експортерів борошна. На жаль, в поточному МР таких результатів досягти не вдасться, але факт залишається фактом – ми змогли за останні чотири роки наростити відвантаження борошна фактично в 40 разів.

Про це в інтерв’ю ІА «АПК-Інформ» розповів директор ГО «Борошномели України» Родіон Рибчинський.

«В останні 5 років спостерігалося зростання обсягів поставок українського борошна на зовнішні ринки, що і дозволяло підприємствам розвиватися, проводити модернізацію. Можна сказати, що в Україні почалося якесь відродження будівництва нових борошномельних заводів», – каже Родіон Рибчинський.

Фахівець відзначив, що за останні кілька років в експлуатацію було введено близько 10 великих підприємств. Причому на них використовується сучасне, якісне швейцарське і турецьке обладнання.

«Це досить позитивний аспект, тому що в даний сегмент України вперше за останні 20 або навіть 30 років почали заходити серйозні інвестиції. Практично всі млини, які були побудовані протягом останніх 4 років, орієнтовані на виробництво продукції, призначеної для експорту», – сказав експерт.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають