9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

З України вперше експортують рафіновану соняшникову олію танкерами в США

 • 4 серпня оператор річкового танкерного флоту компанія United Barge повідомила про успішне чергове перевезення 5 тисяч тонн соняшникової олії між портами Дніпро і Миколаїв. Перевезення виконувалася для компанії Bunge, призначення — Новий Орлеан, США.

  Середня швидкість завантаження склала 150 тонн на годину з урахуванням часу витраченого на розмін барж. Це був перший в історії випадок, коли танкер був повністю заповнений маслом баржами.

  «Відвантаження в США з України це велика рідкість, а відвантаження рафінованої соняшникової олії танкерною партією і зовсім трапилася вперше. Морська ланка перевезення здійснено танкером компанії Stolt, однією з найбільших танкерних компаній світу, з флотом понад 150 танкерів. Стандарти безпеки компанії Stolt високі, і компанія United Barge змогла повністю задовольнити вимогам судновласника до безпеки вироблених перевантажувальних робіт і безпечного швартування, адже безпека, екіпажу, вантажу та навколишнього середовища для нас є пріоритетом», – відзначають в компанії.

  У компанії розповідають, що судновим агентом Stark Shipping спільно з вантажовідправником і судновласником було прийнято рішення про здійснення перевантаження біля причалу порту Миколаїв, з метою максимальної безпеки перевантаження і відсутність впливу погодних факторів.

  Вцілому в січні-липні 2020 року United Barge перевезла Дніпром 100 тисяч тонн масла, завдяки чому на дороги України не виїхало 2800 автоцистерн.

  Компанія створена у 2019 році для управління абсолютно новим логістичним ланцюжком постачання харчових рослинних олій по річці Дніпро та Південний Буг. Оперує флотом з 7 самохідних танкерів і однієї несамохідної наливної баржі, сумарним дедвейтом 23 тис. тонн.

  Все танкера класифіковані РСУ (Регістром Судноплавства України) і ходять під Українським прапором, пройшли ремонт і переобладнання під рекласифікацію згідно з вимогами РСУ на українських судноремонтних підприємствах. На підприємстві впроваджена і діє система управління безпекою мореплавства згідно з вимогами МКУБ.

  United barge в травні 2020 року здійснила першу в історії України довантаження соняшникової олії по системі борт-борт на Банку Трутаева. 


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  «Мотор Січ» модернізує двигуни для гелікоптерів Мі-8 ВПС Грузії

  Українське підприємство «Мотор Січ» проведе ремонт і модернізацію двигунів гелікоптерів Мі-8 Грузії.Передає Національний Промисловий...

  Україна входить у трійку лідерів з експорту курятини до ЄС

  Україна залишається одним з найбільших постачальників м’яса курятини на ринок Європейського Союзу. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Як заявлено...

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  Україна найближчим часом може підписати угоду щодо французьких локомотивів Alstom

  Україна готується до візиту президента Франції Еммануеля Макрона, під час якого ймовірно буде підписано контракт із компанією...

  Українські міста торік придбали понад 300 тролейбусів

  Міста України у 2020 році придбали 337 тролейбусів.Цю інформацію надав ресурс AllTransUA, передає Національний...

  Для Збройних сил України розробили новий бронежилет

  Для військовослужбовців Збройних сил України розробили новий бронежилет. У вимогах до бронежилета було визначено, щоб він відповідав...

  Обсяг торгівлі між Україною та Китаєм зріс на 20% до рекордної позначки

  У 2020-му році Китай вже другий рік поспіль посів перше місце серед торгових партнерів України. Так, за...