9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

З України вперше експортують рафіновану соняшникову олію танкерами в США

4 серпня оператор річкового танкерного флоту компанія United Barge повідомила про успішне чергове перевезення 5 тисяч тонн соняшникової олії між портами Дніпро і Миколаїв. Перевезення виконувалася для компанії Bunge, призначення — Новий Орлеан, США.

Середня швидкість завантаження склала 150 тонн на годину з урахуванням часу витраченого на розмін барж. Це був перший в історії випадок, коли танкер був повністю заповнений маслом баржами.

«Відвантаження в США з України це велика рідкість, а відвантаження рафінованої соняшникової олії танкерною партією і зовсім трапилася вперше. Морська ланка перевезення здійснено танкером компанії Stolt, однією з найбільших танкерних компаній світу, з флотом понад 150 танкерів. Стандарти безпеки компанії Stolt високі, і компанія United Barge змогла повністю задовольнити вимогам судновласника до безпеки вироблених перевантажувальних робіт і безпечного швартування, адже безпека, екіпажу, вантажу та навколишнього середовища для нас є пріоритетом», – відзначають в компанії.

У компанії розповідають, що судновим агентом Stark Shipping спільно з вантажовідправником і судновласником було прийнято рішення про здійснення перевантаження біля причалу порту Миколаїв, з метою максимальної безпеки перевантаження і відсутність впливу погодних факторів.

Вцілому в січні-липні 2020 року United Barge перевезла Дніпром 100 тисяч тонн масла, завдяки чому на дороги України не виїхало 2800 автоцистерн.

Компанія створена у 2019 році для управління абсолютно новим логістичним ланцюжком постачання харчових рослинних олій по річці Дніпро та Південний Буг. Оперує флотом з 7 самохідних танкерів і однієї несамохідної наливної баржі, сумарним дедвейтом 23 тис. тонн.

Все танкера класифіковані РСУ (Регістром Судноплавства України) і ходять під Українським прапором, пройшли ремонт і переобладнання під рекласифікацію згідно з вимогами РСУ на українських судноремонтних підприємствах. На підприємстві впроваджена і діє система управління безпекою мореплавства згідно з вимогами МКУБ.

United barge в травні 2020 року здійснила першу в історії України довантаження соняшникової олії по системі борт-борт на Банку Трутаева. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають