9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Жовтня, 2021

Євросоюз відкрив свій ринок для українських равликів

 • Бізнес-портал ДеньгоДел.com

  Станом на 1 січня 2017 року право експорту на ринки Європейського Союзу мають 277 українських підприємств, – повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

  Як уточнюється в повідомленні, з цього числа 97 – підприємства, що виробляють харчову продукцію, а решта – продукцію нетваринного походження. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на УкрАгроКонсалт.

  «З 2016 року це право завоювали 18 українських підприємств харчової продукції (два виробника м’яса птиці, п’ять – рибної продукції, п’ять – молочної продукції, один виробник колагенових оболонок і п’ять виробників (заготівельників) равликів», – поінформували в міністерстві і додали, що триває робота над розширенням переліку експортерів харчових продуктів і кормів.

  У Мінагрополітики також нагадали, що протягом 2016 р Госпродпотребслужба здійснила цілий ряд заходів щодо доступу української продукції в Китай, Йорданію, Сербію, Єгипет, Японію, Канаду, Сінгапур, Корею, В’єтнам, Малайзію, Індію, США.

  Зокрема, здійснено заходи щодо розширення переліку експортерів молочних продуктів в Китай, а також подані заявки на відкриття ринку Піднебесної для м’яса птиці і яловичини. «Триває розробка пропозицій до проекту Протоколу фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту шроту соняшнику (побічний продукт маслоекстракційного виробництва. – Ред.). Також на розгляді у китайської сторони знаходяться аналітичні інформаційні матеріали для проведення аналізу фітосанітарного ризику таких культур, як рапс, пшениця, сорго, шрот соєвий, жом буряковий. У 2016 році були спрямовані ще аналітичні матеріали по черешні, яблук і голубиці », – наголошується в повідомленні.

  Станом на грудень 2016 року, внаслідок роботи з диверсифікації ринків збуту української аграрної продукції, перелік товарних позицій для експорту в Індонезію збільшений до 16 типів. Як уточнили в міністерстві, на сьогоднішній день українські товаровиробники можуть поставляти на індонезійський ринок пшеницю, яблука, цибуля, часник, черешню, картопля, морква, кукурудзу, кукурудзяну муку, ячмінь, овес, жито, житнє борошно, сорго, сою і горох.

  Крім того, як нагадують в Мінагрополітики, з Сербією і Єгиптом вдалося узгодити форму ветеринарного сертифіката на експорт м’яса, а з Йорданією таке узгодження знаходиться на фінальній стадії.

  Раніше повідомлялося, що в грудні 2016 індійські імпортери закупили першу партію української пшениці нового врожаю обсягом 150 тисяч тонн після того, як мито на ввезення цієї культури в Індію була знижена до нуля.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ЄС надав Україні 600 мільйонів євро фінансової допомоги

  Єврокомісія 25 жовтня перерахувала Україні 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги внаслідок пандемії. Передає Національний Промисловий...

  Перша іноземна компанія отримала атестацію “Укрзалізниці” на ремонт тепловозів

  Даугавпілський локомотиворемонтний завод (Латвія) отримав дозвільні документи "Укрзалізниці" на ремонти тепловозів, ставши таким чином першим з іноземних підприємств, що пройшли подібну атестацію.

  До України прибула третя за жовтень партія озброєння з США

  До України прибула третя заключна партія додаткової міжнародної безпекової допомоги з США. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  “Ніжинський консервний завод” модернізує виробництво

  “Ніжинський консервний завод” на Чернігівщині модернізує обладнання, зменшивши людський фактор у процесі виробництва. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

  У миколаївському порту відремонтують під’їзні залізничні шляхи

  Міністерство інфраструктури України опублікувало фінплан Миколаївського порту на 2022 рік. Згідно з планом, МІУ виділить на ремонт залізничних колій 9,6 млн грн.

  На фоні скорочення імпорту металопродукції збільшилась місткість ринку сталі в Україні

  В січні-вересні 2021 року українськими металургійними підприємствами вироблено 14,49 мільйона тонн металопрокату, що на 5,6% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

  Харківський завод отримав нове життя після приватизації та почав виробництво зарядок для електрокарів

  Після приватизації на занедбаному заводі "Система" почали виготовляти зарядні станції для електрокарів. Компанія продає високотехнологічний продукт по всьому світу та щороку платить...

  «Мотор Січ» отримала замовлення на 25 гелікоптерів Мі-2МСБ – Богуслаєв

  Президент заводу «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв повідомив про замовлення на 25 вертольотів Мі-2МСБ. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Зараз читають

  Президент підписав закон про спрямування додаткових коштів на армію

  Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на...

  Новий асфальтобетонний завод запустять у Маріуполі

  У Маріуполі планується відкрити новий асфальтобетонний завод. Завдяки цьому вдасться удвічі збільшити кількість ремонтів доріг. Про це...

  КБ «Південне» відвідали представники канадської космічної компанії (фото)

  Державне підприємство «КБ «Південне» відвідала делегація з Канади та провела зустріч з представниками української ракето-космічної галузі.

  “Укрпошта” планує підвищити тарифи на деякі послуги

  "Укрпошта" через місяць планує підвищити тарифи на деякі послуги на 15%, йдеться в повідомленні Національної комісії, що...