9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Японські компанії мають намір інвестувати в аграрний сектор України

blankЯпонські компанії зацікавлені у розвитку двостороннього співробітництва та інвестування в агропромисловий сектор України. Про це заявила заступник міністра аграрної політики і продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева під час форуму з представниками японської бізнес-місії, повідомила 16 березня прес-служба Мінагропроду.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на АПК-Інформ.

Сьогодні український аграрний сектор розвивається дуже динамічно і має багато підсекторів для розвитку спільних бізнес-проектів, а також для інвестиційного співробітництва між українськими та японськими партнерами. Наприклад, це розвиток українського органічного виробництва, впровадження ІТ-технологій, модернізація інфраструктури, а також всі напрямки розвитку переробної галузі. Ми дуже раді вітати японський бізнес в Україні. Це чудове продовження діалогу між нашими країнами після візиту урядової делегації України в Токіо в листопаді минулого року. Сподіваємося, що така активна співпраця триватиме і надалі, – сказала вона.

О.Трофімцева зазначила, що за результатами 2016 р товарообіг аграрною продукцією між Україною та Японією склав $86,5 млн. Основними продуктами українського експорту сталі зернові, тютюн, згущене молоко і мед. У свою чергу, найбільше імпортували з Японії ефірні масла, зернова продукція та інші продукти харчування.

Вона підкреслила, що, за оцінками експертів галузі, найбільш інвестиційно привабливими підсекторів в українському АПК для іноземних інвесторів є: впровадження інноваційних технологій, розвиток «розумних ферм» (smart farming), зеленого туризму, кондитерська промисловість, виробництво і переробка червоного м’яса і птиці, а також збільшення асортименту українського органічної продукції.

Останні новини:

Зараз читають