9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 27 Червня, 2022

Як отримати 80% компенсації вартості закупленого насіння

Для отримання 80% компенсації вартості закупленого насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції необхідно здійснити 4 кроки.

Про це йшлося на семінарі в Миколаїві з підвищення обізнаності аграріїв щодо надання дотацій, за участі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Віктора Шеремети, повідомляє прес-служба відомства, передає LANDLORD.

  1. Придбати насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції у суб’єктів насінництва, зазначених в Державному реєстрі суб’єктів насінництва та розсадництва. Строк дії їх сертифікатів визначено в Реєстрі сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал.
  2. Сформувати пакет підтверджуючих документів.
  3. Подати до державного банку заявку та підтверджуючі документи на отримання фінансової підтримки.
  4. Отримати кошти на рахунок в державному банку.

Згідно повідомленню, документи для отримання часткової компенсації можна подавати двічі на рік.

«Розвиток села, підтримка малих та середніх фермерських господарств, розвиток кооперації – це пріоритетні напрями діяльності  Уряду  у сфері АПК. Ці напрями вперше за останні роки отримали реальну фінансову підтримку і відповідні програми. Тому наше завдання, щоб кожен фермер дізнався, що він може, наприклад, отримати 40%-у компенсацію за придбання сільгосптехніки українського виробництва, 80% компенсації – за вартість насіння, 70% — за придбання обладнання при вступі у кооператив», — зазначив Віктор Шеремета.

Детальніше дізнатися про порядки використання коштів та інструкції щодо отримання дотацій, передбачених у державному бюджеті на програми підтримки можна за посиланням.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають